Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

IQ forume – Panevėžys globaliame pasaulyje

Šiandien „Cido“ arenoje IQ forumu „Panevėžys globaliame pasaulyje: skaitmenizacijos ir švietimo tandemas“, prasidėjo tris dienas truksianti paroda „EXPO Aukštaitija 2020“.

„Labai džiaugiuosi tradiciniu ir visuomet aktualia tema organizuojamu forumu. Apie skaitmenizacijos ir švietimo sąveiką ir didėjantį partnerystės poreikį kalbama jau seniai. Šiais metais visas sritis, taip patir švietimą užklupę netikėti iššūkiai paskatino operatyviai pereiti nuo diskusijų prie konkrečių darbų. Nors dar laukia daug iššūkių, tačiau akivaizdu – procesai yra neišvengiami, tačiau gerąja prasme. Švietimas ir skaitmenizacija žengs koja kojon, o mes, sugebėję įveikti sunkumus atrasime ne vieną šio tandemo privalumą. Tarp jų ir Pramonė 4.0 kontekste“, – sveikinimo kalbą sakė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas. 

Forume apie Europos komisijos skaitmenizaciją kalbėjo Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Arnoldas Pranckevičius, apie ateities ekonomikos DNR – LR Vyriausybės kanclerio pirmasis pavaduotojas, diskusijoje apie verslo ir švietimo tandemą pasisakė IQ vyr. redaktorius Ovidijus Lukošius, Vokietijos prekybos rūmų Lietuvoje vadovė Audronė Gurinskienė,  UAB „Harju Elekter“ vadovas Tomas Prūsas, Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro direktorius Vytautas Petkūnas, UAB „Schmitz Cargobull Baltic“ generalinis direktorius Raimundas Petrauskas ir kt.

Forumą organizuoja Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai (PPAR) ir britų savaitraščio „The Economist“ partneris Lietuvoje žurnalas IQ. Forumo partneriai – Europos komisijos atstovybė Lietuvoje, Lietuvos bankas, VšĮ Panevėžio plėtros agentūra.

Komunikacijos skyrius

Panevėžio miesto savivaldybės nuotr. 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *