Lietuvos naujienos - Verslas - 2020-08-04

Ir vasarą savo automobiliu turite rūpintis tinkamai? Kaip tai padaryti?

Įdomu tai, kad nemaža dalis mūsų šalies žmonių vis dar galvoja, kad atėjus vasarai, galima ne tik pasimėgauti atostogomis, bet ir mažiau skirti laiko tam, kas buvo įprasta – pavyzdžiui, mažiau rūpintis savo automobiliu. Tačiau tai tikrai nėra geras sprendimas, kadangi vasarą savo automobiliu būtina rūpintis lygiai taip pat atsakingai, kaip ir kitais metų laikais. Nors vasarą vairavimo sąlygos ir yra gerokai palankesnės, nereikia apmiršti, kad ir mūsų kelionės dažnai būna ilgesnės bei tolimesnės nei rudenį, žiemą ar pavasarį. Na, o tam, kad jos būtų saugios ir malonios, automobiliu būtina atsakingai rūpintis.

Ar padangos gerai funkcionuoja?

Tikrai nesuklystume pasakę, kad patogi bei saugi kelionė prasideda būtent nuo tinkamų padangų. Taigi, vasara yra tas laikas, kuomet nors galite skirti šiek tiek daugiu dėmesio ir atlikti riekiamus veiksmus. Pirmiausia, atsakingai įvertinkite jų būklę. Žinoma, atvejai, kuomet vasarą prireikia keisti esamas padangas naujomis, nėra jau tokie ir dažni. Tačiau tikrai svarbu atsakingai įvertinti jų slėgį – jei reikia, atlikite tinkamus veiksmus, kad užtikrintumėte reikiamą jų slėgį. Na, o, jei vis dėlto pastebėsite, kad jau metas keisti padangas, nedelskite – taip ir padarykite. Vasara tikrai yra geras metas naujoms padangos įsigyti – dėmesį atkreipkite į tai, kad būtent vasarą vykdomi didžiuliai išpardavimai, kurių metu patikusias padangas galite įsigyti už keliolika ar net keliasdešimt procentų mažesnę kainą. Taip pat svarbu akcentuoti, kad būtent vasara yra tas metas, kai kone visos žieminės padangos yra parduodamos už šiek tiek mažesnę kainą. Daugiau info, apie tai kur galite įsigyti naujų padangų už labai patrauklią kainą galite rasti čia.

Ar kondicionierius veikia tinkamai?

Vargu, ar vasaros kelionės būtų tokios mielos, malonios ir patogios, jei automobilyje neveiktų kondicionierius. Taigi, reguliariai nepamirškite jo patikrinti, jei vieną karštą vasaros dieną nenorite suprasti, kad jis tiesiog nebeveikia.

Daugiau dėmesio automobilio švarai

Jei kiti metų laikai nelepina mūsų savo sąlygomis, tad paprastai nėra galimybės kokybiškai išbandyti įvairias plovimo bei valymo priemones, tai tikra sutiksite, kad vasara tam yra itin idealiai tinkantis  metas, tereikia noro ir laiko. Taigi, atėjus vasarai, pats metas skirti kur kas daugiau dėmesio valymo bei plovimo procedūroms. Jei žiemą ar rudenį jų trukmė būdavo minimali, arba vis neišbandydavote šiek tiek tolėliau nuo jūsų namų esančios plovyklos, tai vasara pats geriausias laikas savarankiškoms automobilio maudynėms bei įvairių priemonių išbandymui. Ir nors vasarą oro sąlygos dažnai būna palankesnės nei kitais metų laikais, nereikia pamiršti, jog ir kelionės būna dažnesnės.

O kaip veikia akumuliatorius? Klaidinga galvoti, kad tik žiemą akumuliatorius gali sukelti kokių nors netikėtumų. Nieko panašaus – vasarą šiai automobilio daliai tenka ne ką mažesnis krūvis, nei žiemą, kadangi, kelionės dažnu atveju būna gerokai ilgesnės, be to, daugiau klausomasi muzikos, intensyviau dirba kondicionierius. Taigi, jei nenorite įsibėgėjus tolimai kelionei patirti nemalonių staigmenų, kartas nuo karto atsakingai patikrinkite, kaip veikia automobilio akumuliatorius. Na, o, jei tai padarę pastebėsite, kad jums tikrai reikia naujo akumuliatoriaus, jų tikrai už itin patrauklią kainą rasite čia.

Taigi, tie, kurie galvoja, kad atėjus vasarai, automobiliui priežiūra yra visai nebereikalinga arba jos reikia tiesiog mažiau, tikrai klysta – vasarą automobilis mums yra reikalingas ne ką rečiau, tad ir rūpintis turime lygiai taip pat atsakingai, kaip ir ištisus metus.

Tad linkime tinkamų priežiūros sprendimų ir malonių kelionių.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: