Irena Degutienė: „Bet kokie rinkimų rezultatai bus gerbiami visų partijos narių ir jos lyderių“

„Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos pirmininko rinkimai paskatino prasmingus debatus apie mūsų partijos ateitį, lyderystę, vertybines nuostatas ir poreikį atsinaujinti, jeigu 2016-ųjų Seimo rinkimuose norime susigrąžinti Lietuvos gyventojų paramą. Tačiau pastebiu, kad į šią diskusiją vis aktyviau įsijungia ir politiniai oponentai, ir kai kurie mūsų vertybėms ir idėjoms atvirai priešiški žurnalistai“, – sako kandidatė TS-LKD partijos pirmininko rinkimuose, Seimo Pirmininkės pavaduotoja Irena Degutienė.

I. Degutienės teigimu, TS-LKD partija – vienintelė Lietuvoje vadovaujasi demokratiniu JAV „pirminių“ rinkimų pavyzdžiu, siekdama išsirinkti geriausią lyderį. Vykstantys rinkimai, pirmiausia, yra partijos bendruomenės vidaus reikalas, kuris turi būti lydimas tarpusavio supratimo, įsiklausimo ir kultūringo bendravimo. Nors daug informacijos pateikiama ir viešojoje erdvėje, tai neturi tapti kandidatų ar skirtingų idėjinių grupių supriešinimo priežastimi.

„Nepritariu bet kokiems bandymams pulti, šmeižti ar kitaip menkinti visus dėl pirmininko posto besivaržančius kolegas, – pabrėžia politikė. – Esu įsitikinusi, kad bet kokie rinkimų rezultatai bus gerbiami visų partijos narių ir jos lyderių. Jeigu partijos nariai išreikš pasitikėjimą manimi, sieksiu bendram tikslui sutelkti visą mūsų bendruomenę. Kitu atveju liksiu komandoje ir toliau dirbsiu išvien. Esu tikra, kad taip pat elgsis ir man paramą išreiškę kolegos bei kiti kandidatai.“

 

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: