IŠ ARTI… koncerte – Viktorija Miškūnaitė ir populiarioji klasika

Šį šeštadienį Panevėžio muzikinis teatras kviečia į populiariosios klasikos koncertą IŠ ARTI… Solistai Viktorija Miškūnaitė (sopranas), Ramūnas Urbietis (baritonas), Justinas Mačys (fleitininkas) su teatro simfoniniu orkestru atliks publikai gerai pažįstamus G. Puccinni Lauretos ariją „O mio babbino caro“ iš operos „Džanis Skikis“, R. Planquette Markizo ariją iš operetės „Kornevilio varpai“, F. Lehar Džiuditos ariją iš operetės „Džiudita“ ir daug kitų kūrinių.

Ypač laukiama koncerto dalyvė – garsioji Viktorija Miškūnaitė – LNOBT solistė (sopranas). Atlikėjos balsas skambėjo ne vienoje Europos scenoje, ji nuolatinė tarptautinių projektų dalyvė, Auksinio scenos kryžiaus laureatė. Scenoje matysime Baritoną Ramūną Urbietį – Kauno valstybinio ir Panevėžio muzikinio teatrų solistą per trumpą laiką sukūrusį 40 pagrindinių vaidmenų miuzikluose, operetėse ir operose.

Žėrinčių solistų trejete ir panevėžietis Justinas Mačys – vienas stipriausių šalies fleitininkų, pagarsėjęs  dešimtimi solinių koncertinių programų. Atlikėjas 2009 m. drauge su Lietuvos nacionalinės filharmonijos kamerinio ansambliu „Musica Humana“ (meno vadovas ir dirigentas prof. Algirdas Vizgirda) yra išleidęs CD albumą „Raktažodis – Keyword“, kaip atlikėjas prisidėjęs prie festivalio „NOA. Naujosios operos akcija“ CD albumo leidybos. Koncerte su simfoniniu orkestru solistas atliks B. Godard Valsą iš Trijų dalių siuitos, op. 116.

Koncerto dirigentai Vidmantas Kapučinskas ir Justinas Mačys.

Koncertas IŠ ARTI… Panevėžio muzikiniame teatre rengiamas 2021 m gruodžio 11 d.

Pradžia 18 val.

PMT informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: