Panwevėžio sporto centro nuotr.

Iš Lietuvos jaunimo lengvosios atletikos čempionato parvežtas sidabras

Savaitgalį Alytuje vyko Lietuvos jaunimo lengvosios atletikos čempionatas, kuriame su stipriausiais šalies lengvaatlečiais varžėsi Panevėžio sporto centro ugdytiniai.

Ieties metimo rungtyje Kasparas Bačianskas užėmė antrą vietą ir pasidabino sidabro medaliu. Sportininkas ietį numetė 58,02 m. Kasparas varžėsi ir 400 m barjerinio bėgimo rungtyje, čia jis buvo ketvirtas.

Neda Vidzėnaitė šuolio į aukštį rungtyje taip pat užėmė ketvirtą vietą. 100 m barjerinio bėgimo rungtyje Miglė Mincytė buvo penkta. Šeštą vietą šuolio į tolį rungtyje iškovojo Aira Kurklietytė. 6 vieta atiteko ir 400 m estafetinio bėgimo rungtyje dalyvavusioms Gerdai Kudulytei, Miglei Mincytei, Rugilei Ivanauskaitei ir Airai Kurklietytei. Sportininkus varžyboms ruošia Panevėžio sporto centro lengvosios atletikos trenerė Aldona Dobregienė.

Šį savaitgalį Vilniuje vyks Baltijos šalių jaunių ir jaunimo komandiniai čempionatai, kuriame dalyvaus Kasparas Bačianskas, o kitą savaitgalį Estijos Jehvis mieste – Baltijos šalių jaunučių komandinis čempionatas. Čia jėgas su stipriausiais Baltijos šalių sportininkais išbandys Kasparas Breimelis. Artėjančiose varžybose sportininkams linkime kuo didžiausios sėkmės!