Iš neblaivių asmenų konfiskuoti ginklai, šimtai šovinių ir granata

Policijos departamentas informuoja apie liepos 5 d. konfiskuototus ginklus.

Apie 18 val. 15 min. Raseinių rajone Girkalnio miestelyje, namo kieme, konflikto metu, vyriškis grasindamas pistoletu, iššovė vieną kartą į viršų ir pasišalino. Vyras tą pačią dieną apie 19 val. 50 min. sulaikytas Raseinių rajone Plingių kaime. Pas sulaikytąjį policijos pareigūnai rado bei paėmė tris teisėtai laikomus lygiavamzdžius šautuvus, 62 vnt. įvairaus kalibro šovinius, 480 vnt. šovinių tūteles bei indą su paraku. Įtariamasis neblaivus (2,57 prom.) uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tą pačią dieną apie 16 val. 41 min. Kauno apskrities VPK gautas pranešimas, kad Kaišiadorių rajone, Gudienos kaime, namuose, konfliktuoja vyras. Į įvykio vietą atvykę policijos pareigūnai rado ir paėmė neteisėtai vyro (g. 1934 m.) laikomą lygiavamzdį medžioklinį šautuvą bei 185 šovinius. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Liepos 5 d. 9 val. 41 min. Vilniaus apskrities VPK gautas pranešimas, kad Vilniuje, Šaltkalvių gatvės bute triukšmauja vyras. Į įvykio vietą atvykę policijos pareigūnai, pastebėjo šovinius ir daiktą, panašų į granatą. Įvykio vietoje rasta 10 šovinių ir granata „F1“ be sprogdiklio, kuriuos išsivežė rinktinės „Aras“ išminuotojai. Įtariamasis (g. 1963 m.) uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: