Kauno AVPK nuotr.

Iš šešėlinės rinkos išėmė įspūdingus kiekius alkoholio

Kauno apygardos prokuratūra vadovauja Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) pareigūnų atliekamam tyrimui dėl kovo pabaigoje atliktų kratų metu aptikto didelio kiekio nelegalaus alkoholio ir elektroninių cigarečių bei degalų. Šį mėnesį tai jau antras tokio masto nelegalaus alkoholio ir tabako išaiškinimas Kauno mieste.

Kovo 23-24 dienomis Kauno policijos pareigūnai, tikrindami informaciją, jog galimai neteisėtai, neturint licencijos, leidimo, organizuojamas akcizais apmokestinamų prekių – stipriųjų alkoholinių gėrimų nepaženklintų lietuviško pavyzdžio prekių ženklais, sandėliavimas bei prekyba Kauno mieste, Kauno, Kaišiadorių ir Vilniaus rajonuose atliko kratas. Kratų metu rastas nelegalus alkoholis, elektroninės cigaretės ir didelis kiekis degalų. Į šešėlinę rinką nepateks beveik 4000 litrų silpnųjų ir stipriųjų alkoholinių gėrimų, kurie nebuvo pažymėti Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka, daugiau nei 500 vnt. elektroninių cigarečių bei 280 vnt. skysto tabako. Kratų metu rasta ir apie 4100 litrų dyzelinio kuro. Įtarimai pareikšti dviems Kauno ir Kauno rajono gyventojams (g. 1968 m.; g. 1974 m.).

Ikiteisminis tyrimas atliekamas dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis (Baudžiamojo kodekso 199-2 str. 1 d. ir 2 d.) Už tai gresia bauda arba laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Antrojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorė. Ikiteisminį tyrimą atlieka Kauno apskr. VPK Kriminalinės policijos Ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai.

Kauno AVPK informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: