Iš tarptautinės konferencijos „žemyniečiai“ grįžo su gražiais apdovanojimais

Spalio 18 d. Vilniaus universiteto Botanikos sode vyko tarptautinė konferencija „Edukacinės erdvės ir ugdymo procesas“.

Joje dalyvavo ir Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos, Mokyklų edukacinių erdvių 2018 m. konkurso nugalėtojos, atstovai : mokyklos direktorius Romualdas Grilauskas, vyresnioji biologijos mokytoja Giedrutė Skorupskienė, vyresnioji rusų kalbos mokytoja Daiva Daunoravičienė. Dalyvius pasveikino Vilniaus universiteto Botanikos sodo direktorius dr. Audrius Skridaila , Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro direktorius Algirdas Sakevičius, Švietimo ir mokslo vyriausioji specialistė Aušra Birietienė.

Konferencijoje žodiniais ir stendiniais pranešimais buvo pristatyta Lietuvos ugdymo įstaigų geroji patirtis, kuriant edukacines erdves ir jas pritaikant formaliajam ir neformaliajam vaikų ugdymui.

Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos stendinis pranešimas, parengtas mokytojos Daivos Daunoravičienės, savo informatyvumu ir estetiškumu išsiskyrė iš 23 mokyklų parengtų stendinių pranešimų , todėl mokytoja buvo apdovanota Padėkos raštu.

Mokyklų edukacinių erdvių 2018 m. konkurso nugalėtojams buvo įteikti Švietimo ir mokslo ministerijos padėkos raštai, organizatorių ir rėmėjų atminimo dovanos bei VU Botanikos sodo specialieji prizai- medelių ir vaiskrūmių sodinukai.

Panevėžio „Žemynos“ progimnazija be Švietimo ir mokslo ministerijos Padėkos rašto dovanų gavo šviesiąją magnoliją bei mokyklų edukacinių erdvių 2018m. konkurso nugalėtojų lentelę. Tai jau ne pirmas apdovanojimas progimnazijai Mokyklų edukacinių erdvių konkurse. Iš to matyti, kad „Žemynos“ progimnazijoje edukacinėmis erdvėmis rūpinamasi nuolat.

Aušra Vaitkienė
Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos
lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė,
atstovė ryšiams su visuomene


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: