Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-01-18

Iš TV ekranų dingusi Jolanta Leonavičiūtė: „Kas iš to, kad kažkoks diedas duos tau tam tikrą sumą pinigų kiekvieną mėnesį?“

„Viskas, kas per daug paprasta, labai laikina. Kas iš to, jei tau duos kažką, o vėliau ateis kitas žmogus, jam duos dar daugiau, ir tu būsi nebereikalinga? Taip moteris praranda savo laisvę, individualumą… Tai nepalyginama su asmenine veikla, kai darai tai, kas tau patinka, ir nesvarbu, kad žingsnis po žingsnio. O tai, kad kažkoks diedas tau duos tam tikrą sumą pinigų kiekvieną mėnesį, kas iš to? Tai yra labai laikina, tokie dalykai ilgam laimės neatneša, nes už pinigus dauguma žmonių perka tik daiktus“, – jau šį pirmadienio vakarą populiarioje LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ teigs sporto trenerė Jolanta Leonavičiūtė.

Ne vienerius metus žiūrovams pažįstama TV projektų dalyvė ir laidų vedėja Jolanta iš ekranų vieną dieną tiesiog dingo, o netrukus pradėjo naują veiklą – tapo profesionalia sporto trenere, ėmė dalyvauti fitneso varžybose ir keliauti ten, kur retas lietuvis užsuka.

Sportas, pasak Jolantos, visada buvo jos gyvenime, tačiau paversti jį pragyvenimo šaltiniu konsultuodama kitus, ji nusprendė pastebėjusi, kad vis sulaukia prašymų patarti, kaip sportuoti, ir ką daryti norint padailinti kūno formas… Todėl teisės bakalaurą baigusi Jolanta kibo į mokslus Europos fitneso mokykloje.

Asmeninėms treniruotėms Jolanta priima toli gražu ne visus norinčius. „Negaištu laiko, jei jaučiu, kad žmogus neketina laikytis sudaryto mitybos ar treniruočių plano, nes tai mano laikas ir jis kainuoja“, – paaiškina Jolanta.

Vyrai taip pat gali net nesikreipti. Pasak trenerės, vyrus priima tik pagal esamų klienčių rekomendacijas, dažniausiai jų sutuoktinius ar draugus – tam, kad išvengtų tokių, kurie sportuoti nori ne siekdami padėti sau, o susipažinti.

Jolanta taip pat paatviraus turinti širdies draugą, su kuriuo sieja ne tik tie patys pomėgiai, bet ir abipusis nutrūktgalviškumas.

Gyvenimo būdo laida „Nuo… Iki…“ jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., tik per LNK.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: