Iš vandens formulių F2 čempionato Kupiškyje grįžo su 15 eurų bauda

Daugelio žiūrovų, savaitgalį stebėjusių Kupiškio mariose vykusias vandens formulių F2 pasaulio čempionato etapo varžybas, liko sužavėti ne tik vandenyje vykusiomis lenktynėmis, bet ir sutvarkytomis marių pakrantėmis, kita infrastruktūra ir neblogu aptarnavimu. Tačiau į renginį atvykę kai kurie nevietiniai pasigedo aikštelių automobiliams pastatyti, o dar labiau nustebo kai gavo pranešimą apie skirtą baudą už automobilių parkavimo taisyklių pažeidimą.

Panevėžietis Algis kreipėsi į AINA redakciją ir nurodė, jog savaitgalį su šeima vykęs į Kupiškį vien dėl ten vykusio vandens formulių pasaulio čempionato etapo ir buvo labai sužavėtas Kupiškio mariomis, sutvarkyta infrastruktūra ir pačiu renginiu. Tačiau kitą dieną panevėžietis jau gavo pranešimą apie skirtą 15 eurų baudą už automobilio statymo taisyklių pažeidimą.

Ponas Algis nurodė savo mašiną, kaip ir nemažai renginio žiūrovų, pastatęs šalikelėje, nes kitų parkavimo aikštelių, anot jo, išskyrus VIP zoną, į kurią įleidžiami tik išrinktieji, nebuvo. Jo įsitikinimu, renginio organizatoriai turėjo pasirūpinti mašinų stovėjimo aikštelėmis arba bent jų statymą šalikelėje suderinti su policija. Panevėžietis spėjo, kad dėl kažkieno kaltės ar neapsižiūrėjimo, baudomis bus „pavaišinta“ gerokai daugiau renginio žiūrovų, todėl kitąmet žiūrovų mažės.

Panevėžio apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyresnysis specialistas Tadas Martinaitis iš pradžių patikino, jog žmogus veikiausiai nepamatė (ar nepaisė) pastatytų kelio ženklų, kurių iki renginio nebūdavo ir automobilį pastatė visgi draudžiamoje vietoje. Anot jo, prieš renginį buvo pastatyta daug eismą ir automobilių stovėjimą reglamentuojančių ženklų, o jų nepastebėjęs ar jų reikalavimų nepaisęs vairuotojas neatleidžiamas nuo atsakomybės.

Šiek tiek pasitikslinęs T.Martinaitis nurodė, kad dėl netinkamo automobilių parkavimo (jų statymo ant žaliosios vejos, įvažiavimų užstatymo) policija gavo 5 gyventojų pranešimus. Savo ruožtu dėl automobilių statymo draudžiamose vietose pareigūnai surašė 53 administracinės teisės pažeidimo protokolus ir skyrė baudas.

T.Martinaičio teigimu, minėto renginio metu prie Kupiškio marių buvo papildomai įrengtos dvi automobilių stovėjimo aikštelės, kurios nebuvo pilnai užpildytos, todėl organizatoriams neturėtų būti reiškiami priekaištai.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: