Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2019-11-15

Iš viešumos dingęs Andrius Rimiškis: „Bijojau pripažinti, kad man sunku“

„Garsiai pripažinti, kad sergu depresija – geriausias mano sprendimas, padėjęs išlaisvinti ilgai saugotą paslaptį“, – „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Kitoks pokalbis su Edvardu Žičkumi“ prisipažino dainininkas Andrius Rimiškis, prieš aštuonerius metus dingęs iš pramogų pasaulio ir viešumos.

                      Jo žvaigždė blykstelėjo vos 18–os po pergalės didžiulio populiarumo televizijos projekte. Tada jis metė studijas Vilniuje, nes nesugebėjo suderinti užklupusios šlovės ir mokslų. Sprendimui ilgai kauptis nereikėjo, juk rankose Andrius laikė laimėtus 100 tūkstančių litų. Deja, iš nedidelio Južintų miestelio kilęs vaikinas nespėjo nė pastebėti, kaip pinigų neliko, šlovė vis labiau suko galvą, o… vieną dieną atsipeikėjo, kai jo pavardė ėmė mirgėti ne vienoje skandalingoje istorijoje. Bankrotas, neblaivus sulaikytas už vairo, blėstanti šlovė – nemalonios, bet labai ryškios antraštės vijo viena kitą.

                      Prieš aštuonis metus Andrius pasitraukė nuo scenos. „Ilgai bijojau viešumos. Ir ilgai ieškojau atsakymo, kodėl bijau. Po to supratau, jog bijojau garsiai pripažinti, kad man sunku. Sirgau depresija. O apie tai prisipažinti garsiai buvo geriausias mano sprendimas, kuris išlaisvino ilgai saugotą paslaptį“, – itin atvirai su žurnalistu Edvardu Žičkumi jo vedamoje laidoje kalbėjo A. Rimiškis.

                      Pokalbis sukosi ne tik apie juodžiausią jo gyvenimo etapą, sugrįžimą ant scenos, bet ir apie gerokai pasikeitusią dainininko išvaizdą. Andrius atsikratė daugiau nei 20 kg, užsiaugino raumenis, tačiau pakito ne tik jo išvaizda, bet ir mąstymas. Paklaustas, kas jam padėjo sunkiais momentais, jis nė nedvejodamas padėkojo tėvams ir žmonai. „Ji – žmogus, kuris visada mane palaiko, padeda įveikti sunkumus“, – prisipažino per vieną pirmųjų muzikių realybės šou televizijoje išgarsėjęs jūžintiškis.

                      Ilgą tylą Andrius Rimiškis nutrauks penktadienį 21.00 val. „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Kitoks pokalbis su Edvardu Žičkumi“.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: