Dizainerių pasiūlymai įrengti butą (Organizatorių nuotr.).

Įsigykite savo svajonių būstą naujos statybos šiuolaikiškame name

Panevėžyje Žemaičių mikrorajone naujai pastatytame 5 butų daugiabučiame name parduodami A+ klasės naujos statybos 3-jų kambarių butai. Tai naujas daugiabutis namas mieste su 5,5arų žemės sklypu. Cokoliniame aukšte įrengti 4 garažai, kurių bendras plotas 74 kv.m. Juose sumontuoti automatiniai, segmentiniai „Idomus” garažo vartai.

Butai su apdaila

Pasak projekto vykdytojo butai parduodami su daline apdaila. Fasadinės namo sienos pastatytos iš silikatinių 24 cm. blokelių mūro, priklijuotas 25 cm neoporas bei uždėtas struktūrinis tinkas.

Perdangos tarp aukštų gelžbetoninės. Įrengtos buto vidaus sienos, išvedžiota elektra, sumontuotos rozečių dėžutės, įrengta santechnika, išvedžiotas vandentiekis, nuotėkos, interneto kabeliai, įrengti kondicionieriaus išvadai bei rekuperacija, sienos tinkuotos, apšiltintos grindys, sumontuotas grindinis šildymas ir išbetonuotos grindys.

Butų langai plastikiniai su 3-jų stiklų paketais. Balkonai – terasos įrengtos. Butuose sumontuotos šarvo durys. Stogas sutapdintas, apšiltintas, paklota bituminė stogo danga.

Laiptinėje įrengtos plastikinės durys bei domofonas, pilnai išdažyta, išklijuotos plytelės, įrengti metaliniai turėklai, sumontuotas pakabinamas elektrinis radiatorius.

Pilnai įrengti butai su baldais

Klientui pageidaujant butą galima įsigyti pilnai įrengtą ir net su baldais.

„Visi puikiai supranta kad naujas būstas tai ir nauji rūpesčiai – reikia supirkti viską nuo šviestuvo iki lovos ir t.t. Todėl yra galimybė įsigyti pilnai įrengtą butą ir atvykti į jį jau gyventi“, – sako projekto vykdytojas NT agentūros „Omauga“ direktorius Mindaugas Vidzėnas.

Būsto pirkėjai gali rinktis net keletą būsto įrengimo stilių – nuo tradicinio tarptautinio ar modernus skandinaviško arba kartu su dizaineriais susikurti savo unikalų stilių.

Pasak M. Vidzėno, tuščiame bute neįmanoma įsivaizduoti, kaip atrodys butas užpildytas baldais, interjero detalėmis, todėl tam, kad namai būtų patrauklūs ir mieli gyventi, siūlo profesionalių interjero dizainerių paslaugas, kurių pagalba naujieji būsto savininkai išvengs interjero klaidų.

Dizainerių pasiūlymai ėrengti butą (Organizatorių nuotr.).
Dizainerių pasiūlymai ėrengti butą (Organizatorių nuotr.).

Naujakurių patogumui privažiavimas prie namo įrengtas nuo Velžio kelio, kuris yra trumpesnis ir patogesnis privažiuoti.

Namui atliktas sandarumo testas A+ klasei, atlikti garso, triukšmo matavimai.

GARSO IZOLIACIJA IR SIENŲ ŠILUMOS VARŽA ATITINKANTI LIETUVOJE REGLAMENTUOTAS STATYBOS NORMAS IR TAISYKLES.

P.S. įsigyjant šiuos butus galima pasinaudoti finansine paskata pirmąjį būstą įsigyjančioms jaunoms šeimoms.

Papildoma informacija https://www.viktauga.lt arba tel. +37060411170


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: