Įsimintina Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečio šventė

Trims Panevėžio “Žemynos” progimnazijos mokinėms- Austėjai Kavoliūnaitei, Aelitai Entkutei, Unei Prakapaitei- ir jų lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai Aušrai Vaitkienei ilgam įsimins Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo  30-mečio minėjimas, nes, mergaitėms tapus tarptautinio 5-12 klasių mokinių piešinių ir eilėraščių/miniatiūrų konkurso “Trisdešimt metų kartu su laisve” laureatėmis, jos ir jas konkursui  rengusi mokytoja buvo pakviestos į  iškilmingą renginį, vykusį Kauno įgulos karininkų ramovėje.

Sužavėjo šventės aplinka: Kauno įgulos karininkų ramovė yra įsikūrusi  1937 metais statytame pastate, didingai atrodančiame iš išorės ir  dar didingiau viduje.

Įspūdį paliko graži, turtinga, turininga šventinio renginio programa, kurią parengė Kauno Kovo 11-osios gimnazijos mokiniai bei jų garbingi svečiai. Joje dainos, šokiai, eilės,  apie valstybę, laisvę, demokratiją, apie pareigą, atsakomybę, ištikimybę Lietuvai. Joje ir tarptautinio konkurso laureatų apdovanojimai.

Esame dėkingos Kovo 11- osios gimnazijai ( vienintelei Lietuvoje turinčiai tokį gražų ir daug įpareigojantį vardą ) už įgyvendintą idėją  ne vieniems, o kartu su visos Lietuvos kūrybingiausiais mokiniais  švęsti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-ąsias ir savo gimnazijos vardo suteikimo 20- ąsias metines. Dėkingos už dėmesį, svetingumą, objektyvumą vertinant konkursinius darbus. Buvo labai iškilminga, gražu, įdomu, prasminga. Nebuvome konkurentės- jautėmės jaukiai.

Aušra Vaitkienė,                     

Panevėžio ”Žemynos” progimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, atstovė spaudai


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: