Iškritusio sniego gniūžtė pradėjo riedėti priešais „siauruką“

Vis daugiau skandalingų faktų portalo skaitytojai pateikia apie netvarką VŠĮ “Aukštaitijos siaurasis geležinkelis”. Nuotraukose užfiksuota ne tik tragiška valdomos infrastruktūros ir technikos būklė, bet ir elementaraus darbuotojų bei keleivių saugumo reikalavimų pažeidimai. Anykščių rajono savivaldybės taryba, kuri yra įmonės dalininkė, prakalbo apie būtinybę atlikti auditą.

VŠĮ “Aukštaitijos siaurasis geležinkelis” finansinis auditas bus atliktas jau artimiausiu metu. Geležinkeliečiai sako, jog būtina didinti pravažiavimo bilietų kainas. Gaunamų dotacijų apie 300 000 eurų per metus iš Susisiekimo ministerijos – jiems nepakanka.

Tai, jog pinigai naudojami bet kam tik ne susisiekimui gerinti, matyti užfiksuotose skaitytojų fotografijose. Jose – visiška betvarkė ant bėgių ar šalia jų. Be to, įmonės darbuotojai priversti atlikti minimalius remonto darbus, nesilaikydami jokių saugumo reikalavimų. Miško kirtėjams „siauruko“ bėgiai tik menkavertė kliūtis. Praėjusią savaitę rašėme apie birželio 4 d. incidentą, kai traukinys ties Troškūnais taranavo kaimo gyventojų paliktą kliūtį. Vokiečių turistai tada buvo išgabenti autobusu, o apie įvykį niekam nepranešta. Apie tai, jog itin pėstiesiems pavojingu geležinkelio tiltu per Šventąją nuolat vaikšto žmonės net ir sutemus, „Nykščiai“ jau rašė ne kartą.

 

http://www.nyksciai.lt/


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: