Išmokos vaikams Panevėžio rajone nevėluoja

Panevėžio rajono savivaldybėje vaiko pinigai išmokami laiku! Anot rajono vadovų, lūžtanti sistema rajono savivaldybės socialinių išmokų specialistams dirbti trukdė taip pat, kaip ir kitų savivaldybių darbuotojams, tačiau specialistai dėjo visas pastangas ir kol kas dėl laiku neišmokėtų vaiko pinigų negautas nė vienas tėvų skundas.

Didžiųjų šalies miestų tėvai vis garsiau kalba apie tai, kad vaikui lyg šiol nepaskirti vadinbamiehji „vaiko pinigai“. Šios lėšos ypač reikalingos neformaliam vaikų ugdymui ar kasdieniams poreikiams. Pavyzdžiui, Panevėžyje atsakymo dėl vaiko išmokos vis dar laukia apie 24-i procentai pateikusiųjų. Vilniuje jokių žinių iš socialinio skyriaus dėl paskirtos išmokos nesulaukusiųjų procentas dar didesnis. Tačiau šalyje išsiskiria Panevėžio rajonas. Šioje savivaldybėje visos prašymus pateikusios šeimos vaiko išmokas gavo laiku.

Tėvai, kurie prašymus gauti vaiko išmoką pateikė vėliau, jau kitą mėnesį vaiko pinigus gavo laiku, už visą praėjusį laiką nuo šių metų sausio 1-osios. Tiesa, Aldona Paškevičienė pripažįsta, kad visa tai atlikta geranoriškų darbuotojų dėka.

Anot Aldonos Paškevičienės šiuo metu su išmokomis Panevėžio rajono savivaldybėje specialistai dirba tik pusantro etato. Iki šiol išmoka paskirta daugiau nei penkiems tūkstančiams dviems šimtams Panevėžio rajono vaikų. Pernai Panevėžio rajone išmokos buvo skiriamos 2 600-iems šimtams vaikų. Pagal naująją tvarką šiemet universalią išmoką gaus beveik 7 tūkstančiai jaunųjų Panevėžio rajono gyventojų.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: