Pixabay nuotr.

Išnagrinėta su kirviu į mokyklą Kėdainiuose atėjusio vyro byla

Kauno apylinkės prokuratūros prokuroras lapkričio 25 d. teismui pagreitinto proceso tvarka perdavė baudžiamąją bylą dėl šį mėnesį įvykdyto viešosios tvarkos pažeidimo vienoje Kėdainių mokykloje.
Bylos duomenimis, lapkričio 14 d. į Kėdainių Juozo Paukštelio progimnaziją atvykęs vieno iš mokinių tėvas įžūliu elgesiu demonstravo nepagarbą aplinkiniams ir aplinkai. Asmuo, rankoje laikydamas kirvį, be mokyklos darbuotojų leidimo, savavališkai įėjo į mokyklą ir koridoriuje, mokyklos darbuotojų ir mokinių akivaizdoje, agresyviai nusiteikęs mojavo kirviu, grasindamas „padaryti mokykloje tvarką“ ir su visais susidoroti. Mokykloje kaltinamasis plūdosi necenzūriniais žodžiais, ieškodamas mokyklos direktorės ir rankoje laikydamas kirvį vaikščiojo po kabinetus, taip šiais neteisėtais veiksmais sutrikdė visuomenės rimtį ir tvarką, mokyklos darbuotojų ir moksleivių darbą, mokymo procesą. Dėl šių veiksmų įtariamajam pareikšti kaltinimai dėl viešosios tvarkos pažeidimo (pagal Baudžiamojo kodekso 284 straipsnį).
Šiandien ši byla buvo išnagrinėta Kauno apylinkės teismo Kėdainių rūmuose. Kauno apylinkės prokuratūros Penktojo skyriaus prokuroras prašė teismo kaltinamajam skirti realią laisvės atėmimo bausmę, kurią prašė bendrinti su anksčiau skirta neatlikta laisvės atėmimo bausme.
Teismo nuosprendis bus skelbiamas gruodžio 6 d.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: