Išpildytos vaikų svajonės

Gruodžio 19 dieną savivaldybės vadovai ir grupė savivaldybės tarybos narių aplankė globojamus vaikus ir juos pasveikino artėjančių šv. Kalėdų proga. Pabuvota Didžiasalio vaikų globos ir socialinės paramos šeimai centre bei jo padalinyje Naujajame Daugėliškyje. Pagal iš anksto surinktus norus kiekvienas vaikas gavo asmeninę dovaną, apie kurią svajojo. Dėl šių smagių akimirkų pasistengė meras, vicemeras, savivaldybės administracijos direktorė, grupė tarybos narių. Taip pat buvo panaudoti „Pyragų dienos” metu savivaldybės darbuotojų surinkti pinigėliai.

„Norėjome vaikams dovanoti  ir patys išgyventi geras emocijas.“,– sakė meras Justas Rasikas. Jo manymu, dovanos nėra pats svarbiausias dalykas, tačiau gauti tai, ko tikrai geidžia širdis, tikrai malonu. Meras vaikams pažadėjo, kad jis būtinai apsilankys teisiog pabendrauti, pažaisti krepšinį. Svečiams buvo parodytos šventinės programėlės, vėliau jie apžiūrėjo šeimynų kambarius, poilsio erdves, pabendravo su vaikais ir darbuotojais. Savivaldybės vadovams dovanotos vaikų sukurtos dovanėlės. Centro direktorė Audronė Petrovienė už draugystę ir nuolat teikiamą paramą padėką įteikė tarybos narei, UAB “Birvėtos tvenkinių” direktorei Editai Brukštuvienei. 

Didžiasalio vaikų globos ir socialinės paramos šeimai centre šiuo metu gyvena 14 vaikų, dar 15 lanko Dienos centrą. Centro padalinyje Naujajame Daugėliškyje – 13 vaikų. Šventiniu laikotarpiu kai kurie išvykę į šeimas, pas globėjus, todėl jiems dovanėlės bus perduotos vėliau. Nors šios globos įstaigos tikrai moderniai sutvarkytos, jau rengiami butai ir juos renovavus bei pritaikius, vaikai paliks šiuos namus ir gyvens atskiruose šeimynos namuose.

Parengė Lina Kovalevskienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: