Įspūdinga bauda jau baustas panevėžietis neteko nelegaliai sandėliuotų cigarečių bei svaigalų

Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai Panevėžyje esančiuose garažuose bei automobilyje aptiko daugiau kaip 7 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių ir keliolika litrų nelegalaus alkoholio. Su įkalčiais įkliuvęs vietinis gyventojas už neteisėtą disponavimą akcizais apmokestinamomis prekėmis jau yra baustas įspūdinga bauda.

Ketvirtadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių pasienio rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnai surengė operaciją Panevėžyje. Šiame mieste esančiame garažų masyve sulaikytas 44 metų vietinis gyventojas, kuris į automobilį „Audi A4“ krovė cigaretes.

Pasieniečiai transporto priemonėje aptiko 492 pakelius įvairių rūšių rūkalų, o garaže – dar 6638 pakelius „NZ Black“,  „Minsk Capital MS“, „Minsk Super Slims“, „NZ Gold“, „Queen Menthol“, „Fest“, „Minsk Capital“, „Heets Bronze Selection“ „Heets Amber Selection“, „Prince“, „Premier“, „Winston“ ir cigarečių „Heets Purple Wave“ markių cigarečių. Didesnioji dalis pakuočių buvo su baltarusiškais akcizo mokesčio ženklais, mažesnioji – be banderolių.

Garaže kriminalistai taip pat rado 18 litrinių butelių su skysčiu, skleidžiančiu specifinį alkoholio kvapą. „Smirnoff“ etiketėmis paženklinta svaigalų tara buvo be banderolių.

VSAT Pagėgių pasienio rinktinės pareigūnams įkliuvęs panevėžietis nekart yra patekęs į teisėsaugininkų akiratį. Šių metų balandį vyras Panevėžio apygardos teismo sprendimu buvo nuteistas dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis. Jam skirta įspūdinga 24 900 eurų bauda.

Šįkart dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis ir dėl neteisėto alkoholio laikymo, gabenimo ar realizavimo VSAT Pagėgių pasienio rinktinėje taip pat pradėtas ikiteisminis tyrimas. Panevėžiečiui gresia bauda arba laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

Po apklausos cigaretes sandėliavusiam vyrui skirta kardomoji priemonė rašytinis pasižadėjimas neišvykti. Kontrabandinės cigaretės, alkoholis ir automobilis “Audi A4” saugomi Pagėgių rinktinės Šiaulių pasienio užkardoje.

VSAT Pagėgių pasienio rinktinės informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: