AktualijosPanevėžio naujienos

Išrinkta būsimoji „Žvaigždutės“ lopšelio-darželio vadovė

Panevėžio miesto savivaldybėje vyko konkursas į lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ direktorius. Jį laimėjo 39 metų Jurgita Ablėnė, šiuo metu dirbanti mokytoja Beržų progimnazijoje.

J.Ablėnė aukštąjį išsilavinimą įgijo Vilniaus pedagoginiame universitete. Dirbo mokytoja Vabalninke (Biržų r.), nuo 2004 m. rugsėjo – Panevėžyje.

J. Ablėnė

„Mano, kaip būsimos vadovės, siekis – pasitelkus įgūdžius apjungti numatytus ir naujai keliamus įstaigos tikslus ir kryptis, kurie atsispindėtų veikloje, bei tam būtų sutelkti materialieji bei žmogiškieji ištekliai. Svarbu visai bendruomenei susitarti, kokio pokyčio tikisi ir kokie žingsniai būtų jo link, kad keistųsi viso lopšelio-darželio kultūra. Sieksime aktyvaus, patirtinio, tyrinėjimais ir gamtamoksline veikla grindžiamo, natūralaus vaikų ugdymosi“, – teigia konkurso laimėtoja.

Planuojama, kad vadovauti lopšeliui-darželiui „Žvaigždutė“ J. Ablėnė turėtų pradėti vasarį – tinkamumą eiti pareigas patvirtinus STT ir kandidatūrą patvirtinus Savivaldybės tarybai.

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.