Išrinkta VšĮ Panevėžio plėtros agentūra direktorė

Iš Panevėžio miesto ir rajono savivaldybių atstovų sudaryta komisija rinko VšĮ Panevėžio plėtros agentūra direktorių. Nors ir dėl šalyje paskelbto karantino apribojimų atranka užtruko bei dalį procedūrų teko organizuoti nuotoliniu būdu, buvo sudarytos lygiavertės galimybės susitikti su visais pirmuosius atrankos etapus įveikusiais kandidatais.

Norą dalyvauti šiame konkurse pareiškė 18 pretendentų. „Džiugu, kad toks gausus kandidatų būrys susidomėjo konkursu. Bendraujant buvo vertinamos jų profesinės žinios, patirtys, siūlomos veiklų programos ir iniciatyvos. Konkurso nugalėtojos patirtis informacinių technologijų verslo procesuose ir projektų valdyme, tikime suteiks agentūrai kompetencijų, siekiant įgyvendinti įstaigai keliamus tikslus ir uždavinius, ypatingai Pramonės 4.0 strateginėje kryptyje“ – teigė komisijos pirmininkas, Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna.

Daugiausia balų surinko ir VšĮ Panevėžio plėtros agentūra direktore tapo Vilma Narkevičienė. Numatyti jos – kaip direktorės – veiklos uždaviniai atspindi agentūrai brėžiamą verslo aplinkos gerinimo veiklos kryptį, įgyta darbo patirtis verslo procesų organizavime ir informacinių technologijų srityje sustiprins įstaigos žinias, kompetencijas ir verslo poreikių supratimą Pramonė 4.0 srityje.

Išrinkta įstaigos direktorė darbą pradės artimiausiu metu.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: