Išrinktas naujas UAB „Panevėžio gatvės“ vadovas

UAB „Panevėžio gatvės“ valdyba konkurso būdu išrinko naują bendrovės vadovą. Iš 37 dalyvavusių kandidatų buvo išrinktas rezultatyvią patirtį įgyvendinant kelių infrastruktūros projektus sukaupęs ir stiprias vadovavimo kompetencijas įgijęs Arvydas Zapalskis. Jis pastaruoju metu buvo bendrovės „Panevėžio keliai“ Panevėžio regiono vadovu.

„Valdybos nuomone, A. Zapalskio patirtis kelių infrastruktūros projektų srityje sustiprins bendrovės kompetencijas pagrindinėse veiklų kryptyse, padės Panevėžio miesto savivaldybei įgyvendinti su kelių, gatvių bei lietaus nuotakynų priežiūra susijusius projektus bei kurs pridėtinę vertę bendrovei“, – akcentuoja valdybos pirmininkas Jokūbas Leipus.

A.Zapalskis į direktoriaus pareigas bus paskirtas gavus patikrinimo pažymas iš Specialiųjų tyrimų tarnybos – tai yra privalomas reikalavimas savivaldybių įmonių vadovams.

UAB „Panevėžio gatvės“ tiesia ir prižiūri gatves, šaligatvius, aikštes ir kitas erdves, prižiūri paviršinių nuotekų nuotakyną, apšvietimo tinklus, vykdo kitą susijusią veiklą. Įmonėje dirba apie 70 darbuotojų, jos metų apyvarta siekia apie 3 mln. eurų. Pagrindinė bendrovės akcininkė – Panevėžio miesto savivaldybė.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: