Išrinkti geriausi 2020 m. Panevėžio miesto jaunieji sportininkai

Panevėžio sporto centras išrinko praėjusių 2020 metų geriausius sporto šakų sportininkus. Jiems įteikti firminiai kalendoriai, gertuvės ir apsauginės kaukės su sporto centro logotipu.

Geriausieji 2020 metų Panevėžio sporto centro sporto šakų sportininkai ir jų treneriai:

Dziudo – Armandas Vaškas – Lietuvos U-18 čempionato nugalėtojas. Treneris Vidas Klimašauskas.

Stalo tenisas – Augustė Melaikaitė – Lietuvos moterų čempionate iškovojo 3 vietą, Lietuvos jaunių čempionato asmeninių ir komandinių varžybų 2 vietos laimėtoja, Lietuvos jaunių rinktinės narys. Treneris Valdas Martinkus .

Rankinis – Ąžuolas Adamonis  – Lietuvos jaunimo čempionas, Lietuvos jaunių čempionate iškovojo 3 vietą. Treneris Valdemaras Burba.

Tinklinis –  Dovydas Jakimovas – Lietuvos vyrų didžiosios taurės 4 vietos laimėtojas, Lietuvos U-17 rinktinės narys. Treneris Vytautas Skunčikas.

Žolės riedulys – Goda Dirsytė – Lietuvos U-14 čempionato uždarų patalpų varžybų 4 vietos laimėtoja. Trenerė Anna Rekašius.

Dviračių sportas – Gabrielius Kondrotas –Lietuvos jaunučių čempionato, omniumo rungtyje, iškovojo 1 vietą, plento taurės varžybose – 1 vietą. Treneris Anatolijus Novikovas.

Šachmatai  – Darija Staškevičiūtė – Lietuvos aklųjų ir silpnaregių moterų čempionato 3 vietos laimėtoja, Lietuvos čempionato M18 grupėje iškovojo 3 vietą, Lietuvos greitųjų šachmatų čempionate- 3 vietą.  Treneris Virginijus Lakiūnas.

Sunkioji atletika – Hubertas Šumnauskas – Lietuvos jaunučių čempionate iškovojo 2  ir 3 vietas. Treneris Dovydas Sužiedėlis.

Boksas –Renaldas Dirsė – Lietuvos  čempionate iškovojo 3 vietą, daugelio tarptautinių varžybų prizininkas. Treneris Darius Katkevičius.

Regbis – Neimantas Erlickis – Lietuvos jaunimo R-7 čempionato 3 vietos laimėtojas, Lietuvos jaunimo  rinktinės narys. Treneris Anatolijus Smirnovas.

Lengvoji atletika –Kristupas Seikauskas. Lietuvos suaugusių čempionato, estafetės 4×100 m rungtyje iškovojo 2 vietą, 60 m bėgimo rungtyje – 3 vietą, Lietuvos taurės varžybose, 60 m bėgimo rungtyje – 2 vietą,  Lietuvos jaunimo čempionato nugalėtojas ir prizininkas. Trenerė Aldona Dobregienė.

Orientavimosi sportas – Malvina Girinskytė – Lietuvos čempionato jaunių grupėje, sprinto rungtyje iškovojo 3 vietą, vidutinėje trasoje – 2 vietą, estafetėje – 3 vietą. Lietuvos rinktinės narė. Treneris Algirdas Šalkauskas.

Baidarių ir kanojų irklavimas –Lukas Šakalys  – Lietuvos čempionas, pasaulio taurės etapo dalyvis. Treneris Vytautas Vaičikonis.

Graikų ir romėnų imtynės – Vakaris Šakėnas – Lietuvos vaikų žaidynėse nugalėtojas, Lietuvos vaikų taurės varžybų 2 etapų nugalėtojas, Lietuvos jaunučių žaidynėse 2 vietos laimėtojas.  Treneris Marius Baranauskas.

Triatlonas – Tadas Cesevičius  –Lietuvos čempionato prizininkas, Lietuvos duatlono čempionato  elito grupės 2 vietos laimėtojas, Lietuvos sprinto čempionato 2 vietos laimėtojas, Baltijos šalių čempionato dalyvis . Treneris Vidmantas Urbonas.

Krepšinis – Viltė Andrunavičiūtė – Lietuvos  U-18 ir U-16 čempionatų  1-3 vietų laimėtoja,  Lietuvos septyniolikmečių merginų rinktinės sudėtyje FIBA U17 „Skills Challenge“  turnyre, įgūdžių konkurse iškovojo 4 vietą. Trenerė Ilona Rimšienė.