VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės nuotr.

Išrinkti geriausi 2022-ųjų metų Panevėžio ligoninės darbuotojai

Kasmet Všį „Respublikinė Panevėžio ligoninė” baigiantis metams vykdo įstaigos geriausių darbuotojų rinkimus.

2022 m. geriausius ligoninės darbuotojus rinko pacientai, jų artimieji, ligoninės darbuotojai, balsuodami el. paštu ir pildydami biuletenius pagal paskelbtas nominacijas.

Susumavus šių rinkimų rezultatus paaiškėjo, kad geriausio gydytojo nominacijoje antrus metus paeiliui nugalėjo Intervencinės radiologijos skyriaus intervencinis kardiologijos gydytojas Karolis Bumblauskas, geriausia bendrosios praktikos slaugytoja buvo išrinkta I Kardiologijos skyriaus vyresnioji slaugytoja Rasa Masienė, geriausio ligoninės ne medicinos srities darbuotojo vardas atiteko Medicininės technikos priežiūros skyriaus vedėjui Irmantui Daraškai, geriausia Infekcinių ligų klinikos darbuotoja pripažinta gydytoja pulmonologė Justina Kruopienė ir geriausia 2022 m. Respublikinės Panevėžio ligoninės Likėnų filialo specialiste išrinkta Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus slaugytoja Rasutė Šlikienė.

Ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas, sveikindamas išrinktus geriausius ligoninės 2022 m. darbuotojus, dėkojo jiems už darbą, už kasdienes pastangas ir nuolatinį siekį gerai atlikti savo pareigas, linkėjo „neužmigti ant laurų“ ir ateityje dirbti orientuojantis tik į gerus ir labai gerus pasiekimus.

Geriausi 2022 – ųjų metų ligoninės darbuotojai buvo apdovanoti išskirtiniais juodosios keramikos suvenyrais ir konditerijos gaminiais.

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: