Išrinkti konkurso „Panevėžys – mano miestas“ nugalėtojai

Panevėžio miesto savivaldybė kasmet kviečia moksleivius išreikšti savo individualų požiūrį per fotografiją. Jaunieji panevėžiečiai galėjo teikti nuotraukas konkursui „Panevėžys – mano miestas“.

„Dėkoju konkurse dalyvavusiems moksleiviams ir su jais dirbantiems mokytojams. Noriu pasidžiaugti, kad šiais metais konkurso dalyvių skaičius gerokai išaugęs, tad akivaizdu, kad jo aktualumas išlieka ir net didėja. Šiuo jau tradiciniu tapusiu konkursu siekiame ugdyti vaikų ir jaunimo gebėjimus kurti, meninės raiškos priemonėmis atskleisti teigiamus miesto aspektus, grožį, pokyčius, skatinti pilietiškumą, meilę gimtajam miestui ir jo bendruomenei. Šiemet Panevėžio mieste intensyviai vykdomi pagrindinių miesto erdvių atnaujinimo darbai, tad buvo įdomu pamatyti kaip šiuos pokyčius mato miesto vaikai. Konkurse buvo išskirtos ir dar dvi temos: G. Petkevičaitės-Bitės 160 gimimo metinių įprasminimas bei gamtos vaizdai mieste“, – sako Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas, konkurso vertinimo komisijos pirmininkas Kazimieras Armonavičius.

Šiemet fotografijų konkurse dalyvavo 24 mokiniai, kurie pateikė 165 nuotraukas. Aktyviausi buvo „Šaltinio“ progimnazijos mokiniai. Komisijos nariai nuotraukų taip pat sulaukė iš Rožyno, „Vilties“, „Saulėtekio“ progimnazijų, Kazimiero Paltaroko, Juozo Balčikonio gimnazijų, Pradinės mokyklos.

Geriausieji išrinkti atsižvelgus į temos suvokimą, fotografijos originalumą, meninę raišką. Lyderiais tapusiems dviem Rožyno progimnazijos ir vienam Juozo Balčikonio gimnazijos ugdytiniams atiteks 220 Eur vertės dovanos. Du Kazimiero Paltaroko gimnazijos ir vienas „Vilties“ progimnazijos ugdytinis pelnė antrą vietą, jiems bus įteiktos 160 Eur vertės dovanų kortelės. Trečią vietą pelnė po vieną „Šaltinio“, Rožyno progimnazijų ir Panevėžio 5-osios gimnazijos ugdytiniai, jiems bus įteiktos 100 Eur vertės dovanų kortelės.

Komisijos narių atrinktos geriausios nuotraukos bus eksponuojamos Savivaldybės I a. fojė surengtoje parodoje. Planuojama, kad parodos atidarymas vyks gruodžio 1 d. 15 val. Atsižvelgiant į susidariusią epidemiologinę situaciją, informuosime papildomai, kada bus galima aplankyti jaunųjų fotomenininkų parodą. Nugalėtojų nuotraukas artimiausiu metu bus galima pamatyti socialinio tinklo „Facebook“  Savivaldybės paskyroje.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: