Išrinkti „Sidabrinės nakties“ geriausi šokėjai

Sausio 22 d. Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas dalyvavo J. Balčikonio gimnazijos šokių vakare „Sidabrinė naktis“, kuris vyko „Cido“ arenoje. „Sidabrinė naktis“ – tradicinis ir bene gražiausias gimnazijos renginys, suburiantis visą įstaigos bendruomenę.

„Visada žaviuosi aktyviomis bendruomenėmis ir jų puoselėjamomis tradicijomis. Šis jau XIII kartą organizuojamas vakaras yra puikus stiprios bendruomenės tradicijos pavyzdys. Kartu tai dar vienas įrodymas, kad kūrybingas, jaunatviškas ir veiklus kolektyvas gali sukurti kokybišką ir patrauklią šventę, svarbią gimnazistams, mokytojams ir alumnams“, – sakė meras R. Račkauskas.

Per 180 šokėjų porų savo draugams, tėvams, artimiesiems – daugiau nei 1000 žiūrovų – parodė, ko išmokė choreografijos mokytoja Kristina Nainienė. Šventėje dalyvavo gimnazijos šokių kolektyvas „Siaustinis“, dainininkų ansamblis, Kęstučio Plančiūno vadovaujamas lengvosios muzikos orkestras.

Vertinimo komisija paskelbė geriausius šokėjus. Šokių vakaro karaliumi ir karaliene tapo Gabrielė Kareivaitė ir Adomas Gudelis, metų lėto valso pora – Erna Kuginytė ir Mantas Šilinskas, čia čia čia pora – Sandra Butnorytė ir Jokimas Tamulionis, lėto fokstroto pora – Fausta Bukučinskaitė ir Modestas Ramanauskas, salsos pora – Agnė Pinauskaitė ir Nardas Vaitiekūnas, kvikstepo pora – Urtė Povilauskaitė ir Augustas Alekna, Vienos valso pora – Rugilė Dobradziejūtė ir Andrius Kubilius, rumbos pora – Gerda Meištaitė ir Dalius Jacinkevičius, tango pora – Rasa Žilinskaitė ir Andrius Kubilius, svingo pora – Ieva Šešetaitė ir Ignas Jakubaitis, džaivo pora – Ieva Dzermeikaitė ir Domantas Paulauskas.

Šokių vakaro karaliui ir karalienei atiteko miesto mero R. Račkausko apdovanojimas.

Komisijos sprendimu paskatinimo nusipelnė Liucija Kuncytė ir Matas Kievinas, Milda Janulytė ir Edvinas Šulcas, Deimantė Vilkelytė ir Karolis Navarauskas, Rugilė Pilkauskaitė ir Georg Košel, Agnė Kuzminskytė ir Rytis Stravinskas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: