LaisvalaikisŽiniasklaida

Išskirtiniame interviu prabilo K. Lavrinovičiaus žmona: “Namuose jis direktorius”

Vieno garsiausių Lietuvos krepšininkų Kšištofo Lavrinovičiaus žmona Tatjana Lavrinovič išskirtiniame interviu atvirai pravėrė asmeninio gyvenimo užkulisius. Atvirame pokalbyje su Edita Užaite garsi moteris prabilo apie jos namų taisykles, prestižinio konkurso „Misis Pasaulis 2017“ detales ir atskleidė, kas laukia jos sutuoktinio baigus krepšininko karjerą.

„Mūsų šeimoje vyras yra direktorius. Man tai labai patinka, nes jis labai atsakingas, žino, kaip reikia rūpintis vaikais, namų ūkiu. Žinoma, kartais tenka pareguliuoti viską. Bet man labai gera, kad galiu jaustis tikra moterimi, kai šalia yra toks vyras, kuris viskuo pasirūpina“, – atvirai išskirtiniame interviu su Edita Užaite laidai „Ant bangos“ prabilo „Misis Pasaulis 2017“ Tatjana Lavrinovič.

Iš šalies gali susidaryti įspūdis, kad Tatjana Lavrinovič yra apsupta tarnų, auklių ir pačiai belieka rūpintis tik savo išvaizda. Tačiau garsi moteris neigia tokį stereotipą: „Taip mes turime auklę, tačiau ji mūsų namuose apsilanko vos kartą ar du per mėnesį. Namų ruošos darbus, namus, susitvarkau pati be vargo.“

T. Lavrinovič atvirai papasakojo apie grožio pasaulyje tykančius pavojus ir intrigas: „Jei tik moteris yra graži, labiau rūpinasi savo išvaizda, aplink visuomet atsiranda vyrų, kurie galvoja, kad jie šiam gyvenime gali viską nupirkt. Tačiau aš esu auklėta taip, kad pinigai gyvenime nėra viskas. Aš negalėčiau įsivaizduoti, kaip galima būtų gyventi visą gyvenimą tik dėl pinigų, be laimės. Tai jau nebe gyvenimas.“

Garsaus krepšininko žmona ne tik atskleidė savo su vyru asmeninio gyvenimo detales, T. Lavrinovič išdavė, kokie jos vyro planai baigus karjerą krepšinio aikštelėje, pademonstravo kokiomis dovanomis ją lepina sutuoktinis ir pirmą kartą pristatė neįprastą namų kampelį. Laida „Ant bangos“ jau šį trečiadienį 21 val. 30 min., per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.