Ištraukti LKL 3 rato burtai

Birželio 10 d. Lietuvos krepšinio lygos (LKL) Valdybos nariai susirinko į posėdį, kuriame buvo sprendžiami aktualiausi klausimai.

Buvo svarstomas klausimas dėl LKL ir „Betsafe-LKL“ klubų dalyvavimo „Hoptrans 3×3“ turnyre.

Valdyba priėmė sprendimą, kad „Betsafe-LKL“ klubai, naudodami savo pavadinimą ir bet kokias asociacijas su „Betsafe-LKL“ čempionate dalyvaujančia ekipa ar pačios LKL, kaip organizacijos, įvaizdžiu, nedalyvaus jokiuose 3×3 krepšinio turnyruose, įskaitant ir „Hoptrans 3×3“.

Komandoms paliekama teisė dalyvauti trijulių krepšinio turnyruose, tačiau naudojant bet kokį kitą, su „Betsafe-LKL“ klubu bei lyga asociacijų neturintį pavadinimą.

LKL Valdybos posėdyje taip pat buvo pristatytas ir naujasis Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) formatas.

Dėl patekimo tarp 8 stipriausių turnyro ekipų kovos tik „Betsafe-LKL“ čempionato komandos.

4–10 vietas 2020–2021 m. „Betsafe-LKL“ sezone užėmusios komandos bei kitame sezone prisijungsianti „Jonava“ bus suskirstytos į du krepšelius ir kovos dėl patekimo į ketvirtfinalius.

Valdybos posėdyje taip pat patvirtinta, kad LKL generalinis direktorius Romualdas Brazauskas šias pareigas užims iki birželio 30 d. Nuo liepos 1 d. šias pareigas laikinai, iki kol bus paskirtas naujasis lygos vadovas, perims LKL generalinio direktoriaus pavaduotoja–sporto direktorė Rasa Liuimienė.

Keičiantis 2021–2022 m. sezono „Betsafe-LKL“ čempionato sistemai – iš keturių į trijų ratų – ištraukti trečiojo rato namų–išvykos aikštės nustatymo burtai.

Prienų „CBet“ sužais 5-erias rungtynes namuose, 5-erias išvykoje, Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ – 6/4, „Šiauliai“ – 5/5, Klaipėdos „Neptūnas“ – 6/4, Pasvalio „Pieno žvaigždės“ – 5/5, Vilniaus „Rytas“ – 6/4, Alytaus „Dzūkija“ – 5/5, „Jonava“ – 6/4, Utenos „Juventus“ – 5/5, Panevėžio „Lietkabelis“ – 6/4.

Kauno „Žalgiris“, kaip ir buvo skelbta anksčiau, visas trečiojo rato dvikovas žais išvykoje.

Kadangi reguliariojo sezono mačų skaičius sumažės, tam, kad įvykdyti sutartinius įsipareigojimus LKL partneriams, yra išplečiamos atkrintamosios varžybos: ketvirtfinalyje ir pusfinalyje bus žaidžiama iki 3, finaluose – iki 4 pergalių.

Kklietkabelis.lt


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: