NAUJAUSIOS ŽINIOSPanevėžio naujienosŠvietimas

Įteikta kalbininko Petro Būtėno vardo premija

Šiandien Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas įteikė 2019 m. Petro Būtėno premiją. Ji įteikta Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos IV klasės mokinei Viltei Zaveckaitei, kuri Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos apdovanota III laipsnio diplomu už gerą poeziją bei konkursui rengusiai lietuvių kalbos mokytojai Vidai Gaušienei.

 „Sveikinu su tokiu gražiu pasiekimu ir paskutinio skambučio proga linkiu sėkmės egzaminuose. Ačiū ir mokytojai už indėlį ir puikius auklėtinės rezultatus“, – sakė meras Rytis Račkauskas.

P. Būtėno premiją Savivaldybė įsteigė siekdama įamžinti kalbininko, vadovėlių autoriaus, mokytojo, vertėjo, visuomenės veikėjo, kraštotyrininko nuopelnus Lietuvai, Panevėžio kraštui ir lietuvių kalbai.

Premijos skyrimo tikslas – skatinti jaunimą domėtis gimtąja kalba, tautosaka, kraštotyra, plėsti mokinių etninės kultūros akiratį, ugdyti tautines ir pilietines vertybes. Pretendentai gauti premiją yra šalies Jaunųjų filologų konkurso nugalėtojai ir juos konkursui rengę mokytojai.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close