Įteiktas 2015 metų apdovanojimas „Žaliasis perlas“

Praėjusį savaitgalį už nuopelnus puoselėjant Gamtos ir Žmogaus santarvę ir harmoniją 2015 metų apdovanojimas „Žaliasis perlas“ buvo įteiktas Raguvoje gyvenančiam žinomam gamtininkui, zoologui, knygų autoriui, pedagogui Antanui Slučkai.

Apdovanojimą įteikė Panevėžio ekologinio ugdymo bendrijos „Žalioji gija“ tarybos atstovai, dalyvaujant bendrijos nariams ir kitiems prasmingo ir gražaus Advento vakaro, vykusio Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinėje mokykloje, dalyviams.

Aistringą herpetologą, roplių žinovą ir mylėtoją, puikiai pažįsta ne tik Panevėžio krašto žmonės. Antanas Slučka kadaise vadovavo Tado Ivanausko zoologijos muziejaus herpetologijos skyriui, vėliau Lietuvos zoologijos sodui, dažnai vykdavo į ekspedicijas, taip prisidėdamas prie muziejaus ir zoologijos sodo kolekcijų gausinimo. Vėliau grįžo į Raguvą ir dirbo pedagoginį darbą, garsindamas puoselėjama gyvūnijos kolekcija gimtąjį miestelį visoje šalyje.

Panevėžio ekologinio ugdymo bendrijos „Žalioji gija“ įsteigtas apdovanojimas „Žaliasis perlas“, skiriamas asmeniui ar organizacijai už reikšmingus darbus arba ilgametę rezultatyvią veiklą, puoselėjant aplinkosaugines vertybes bei žmogaus ir gamtos santarvę. Šis apdovanojimas įteiktas jau antrą kartą. Pirmasis apdovanojimas 2014 metais buvo skirtas Biržų krašto gyventojai, aplinkos puoselėtojai Aldonai Jaronytei.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: