G. Kartano nuotr.

Įteikti apdovanojimai Panevėžio jaunimui

Juozo Miltinio dramos teatre jau šeštą kartą vyko Panevėžio jaunimo apdovanojimai, kurių metu Panevėžio jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“ bendradarbiaudama su Panevėžio miesto savivaldybės jaunimo reikalų taryba pagerbė iniciatyvų, labiausiai šiais metais pasižymėjusį jaunimą.

„Malonu Jus visus vėl matyti tradiciniuose Panevėžio jaunimo apdovanojimuose. Esu įsitikinęs, kad tokio veiklaus, ne tik norinčio ir turinčio idėjų, bet ir puikiai jas įgyvendinančio jaunimo Panevėžiui gali pavydėti ne vienas miestas. Smagu, kas savo iniciatyvomis kuriate visiems patrauklesnį miestą. Todėl linkiu Jums – nesustokite ir nebijokite norėti daug. Tik didelės svajonės veda prie reikšmingų rezultatų. Dėkoju visiems Jums, kad esate neabejingi Panevėžiui, jo dabarčiai ir ateičiai. Sveikinu šiandienos apdovanojimų laimėtojus. Tegul tai tampa paskata tolesniems Jūsų darbams. Linkiu visiems gražių ateinančių švenčių, sėkmingų 2023-ųjų ir žinoma, gražaus ir linksmo vakaro šiandien“, – sveikinimo kalbą sakė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Nominacijomis buvo apdovanoti šie jaunuoliai ir jaunimo organizacijos: Metų jaunimo lyderis – Adomas Židonis, Metų jaunimo savanoris – Lukas Simanavičius, Metų jaunimo ambasadorius – Teresė Škutaitė, Metų jaunimo renginys/projektas – Jaunimo piknikas, Metų jaunimo menininkas – Rugilė Garbaliauskaitė, Metų su jaunimo dirbanti organizacija – Panevėžio atviras jaunimo centras, Metų jaunimo organizacija – Lietuvos skautijos Panevėžio krašto skautai, Metų jaunimo partneris – Panevėžio teatras „Menas“, Metų jaunimo darbuotojas – Aurelijus Petrauskas.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: