AktualijosKultūros naujienosNAUJAUSIOS ŽINIOS

Įteiktos kultūros ir meno premijos

Panevėžio Muzikiniame teatre įteiktos Panevėžio kultūros ir meno premijos. Jos skiriamos kultūros ir meno kūrėjams už miestui reikšmingą kultūrinę meninę veiklą.

„Jau tradiciškai – ketvirtą kartą teikiame Kultūros ir meno premijas. Tiems, kurie savo darbais įkvepia mus ir garsina Panevėžį toli už jo ribų. Tiems, kurių dėka Panevėžys žinomas kaip miestas su polėkiu, miestas su stipriu kultūriniu genu. Dėkoju visiems kultūros ir meno žmonėms už tai, kad kuriate gražesnį, šviesesnį ir dvasingesnį Panevėžį. Sveikinu laureatus ir linkiu, kad šiandienos apdovanojimas Jums būtų paskata naujiems kūrybiniams ieškojimams. Lauksime naujų Jūsų idėjų ir jų įgyvendinimo“, – sveikindamas laureatus sakė miesto meras Rytis Račkauskas.

Panevėžio miesto savivaldybės kultūros ir meno tarybos sprendimu šiemet laureatais tapo dailininkas, keramikas Egidijus Radvenskas, fotomenininkas Evaldas Ivanauskas ir bibliotekininkė, J. Miltinio palikimo studijų centro vadovė Angelė Mikelinskaitė.

Kultūros ir meno premijos vertė 1000 Eur.

Angelė Mikelinskaitė
J. Miltinio palikimo studijų centro vadovė Angelė Mikelinskaitė
Evaldas Ivanauskas
Fotomenininkas Evaldas Ivanauskas
Egidijus Radvenskas
Dailininkas, keramikas Egidijus Radvenskas
Kultūros premijos laureatais tapo dailininkas, keramikas Egidijus Radvenskas, fotomenininkas Evaldas Ivanauskas ir bibliotekininkė, J. Miltinio palikimo studijų centro vadovė Angelė Mikelinskaitė.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close