Įteiktos padėkos Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro darbuotojams

Šiandien Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas įteikė padėkas Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro darbuotojams už aktyvų prisidėjimą, atsakingą veiklą įgyvendinant COVID-19 prevencijos Panevėžyje priemones.

„Jūsų įstaiga išties neeilinė. Jūs iniciatyvūs ir visada šalia. Kai gyvename linksmai, kai švenčiame miesto gimtadienius ir kitas šventes – Jūs aktyvūs dalyviai. Kai miestą užklumpa bėdos – Jūs taip pat pirmosiose gretose. Pandemijos ir karantino įkarštyje Jūs buvote visur, kur Jūsų reikėjo. Su visuomenės sveikatos centru dirbote Jūs, greitųjų testų organizavime – Jūs, mobiliajame punkte – Jūs, netgi pasienyje. Ilgos darbo valandos, rizika, nerimas ir nežinomybė – visa tai Jūsų komandai įveikiama. Dėkoju Jums už pasiaukojimą ir už tai, kad visada esate ten, kur Jūsų labiausiai reikia,“- dėkojo miesto meras Rytis Račkauskas.

Iš viso įteikta 40 padėkų už darbą mobiliajame punkte, bendradarbiavimą su Nacionaliniu Visuomenės sveikatos centru prie LR Sveikatos apsaugos ministerijos ir kt.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: