AINA TVGNTVNAUJAUSIOS ŽINIOS

Įteiktos SIDABRINIO NEVĖŽIO skulptūrėlės

Panevėžyje iškilmingai pagerbti jaunieji literatai ir iliustratoriai. Jubiliejinis, penktasis projekto „Jaunųjų kūrėjų galimybių tribūna – NEVĖŽIS“ renginys sukvietė rekordinį dalyvių skaičių. Almanacho pasitiktuvėse padėkota ne tik jauniesiems kūrėjams, bet ir juos, tarsi gintarus smiltyse atrandantiems pedagogams.

Panevėžyje vėl pagerbti ir paskatinti jaunieji kūrėjai. Jaunieji metų literatai ir iliustratoriai savo rankose jau laiko jubiliejinį – penktąjį almanachą, kuris yra bene laukiamiausia viso projekto dalis.

Nuo 2013-ųjų vykstantis jaunųjų kūrėjų projektas atvėrė galimybes mažiesiems menininkams savo kūrybą platesnei auditorijai parodyti jau nebe pirmą kartą. Almanachui savo kūrinius 2017-aisiais pateikė 60 literatų ir 70 iliustratorių. Kai kurie iš jų tai padarė visiškai atsitiktinai, o kai kurie projekte dalyvauja jau ne pirmą kartą, ir spėjo pastebėti progresą.

Ypatinga dovana pagerbti ir jaunuosius kūrėjus skatinantys mokytojai. Pastariesiems įreiktas simbolinis gintaro karoliukas, primanantis apie svarbų pedagogų indelį „kuriant šalies vertybių vėrinį“.

Anot Arnoldo Simėno, projekto draugais šiemet tapo rekordinis skaičius, daugiau nei 30, pedagogų. Be to projektas plečiasi ir geografiškai. Jau antrus metus savo kūrinius projektui siunčia ne tik miesto, bet ir Panevėžio rajono, bei Pasvalio miesto Petro Vileišio gimnazijos moksleiviai. Geriausias metų literatas ir iliustratorius apdovanoti sidabrinio „Nevėžio“ skulptūrėlėmis.

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.