Grožis - Laisvalaikis - 2021-02-22

Įvairovė miegamajame: kas ir kaip

Tikėtina, kad šiemet porų laukia ne mažiau išbandymų nei pernai. Pasibaigus griežtam karantinui turės būti įveikti kiek kitokie iššūkiai, visgi ir jie kels pakankamai grėsmių santykiams. Pirmiau turėję prisitaikyti prie suvaržymų, vėliau turėsime išmokti net ir atsivėrus daugybei galimybių išmokti skirti laiko antrajai pusei. Įvairovė – sprendimas, padedantis įveikti daugybę miegamajame iškylančių iššūkių. Tačiau kaip ją įvesti ir ką derėtų žinoti?

Nerti stačia galva į naujoves – nepatartina

Jei jaučiate, kad jūsų santykiuose išsikerojo rutina ir net nuobodulys, natūralu, kad norėsis pamiršti visus įprastus triukus ir sukelti nedidelę revoliuciją. Visgi specialistai nepataria iškart imtis kardinalių pokyčių. Ką derėtų padaryti pirmiausia? Pasikalbėti su partneriu ar partnere. Išsiaiškinkite, ar tas nuobodulys bendras abiem – o gal antroji pusė kaip tik mėgaujasi saugumu, nuspėjamumu, savotišku žinojimu?

Jei abu vertinate situaciją neigiamai, aptarkite, kaip ji susiformavo ir kiek rutinos abiem yra normalu (juk ji nėra vien blogas dalykas). Tuomet kartu paieškokite galimų sprendimų. Vienas patikimiausių – įvairios suaugusiųjų prekės, nuo erotiško drabužėlio iki išmanaus žaisliuko. Įvertinkite, kas abiem atrodo priimtina ir kokį biudžetą galite skirti miegamojo „arsenalui“ atsinaujinti.

Ką, kaip ir kur rinktis?

Normalu, kad jei anksčiau palikdavote atidesnes malonumo paieškas savieigai, dabar teks atsakyti į tam tikrus klausimus. Tačiau nėra ko nerimauti. Šiandien informacijos vargu ar trūksta, tereikia mokėti atsirinkti tinkamą. Pateikiame glaustą sąrašą priemonių, kurias poros kovai su rutina pasirenka dažniausiai. Tai:

  • elektroniniai žaislai (vibratoriai, žiedai);
  • apatinis trikotažas (taip pat ir kostiumai);
  • įmantresni lubrikantai (pritaikyti oralinei stimuliacijai, šaldantys, šildantys ir t. t.);
  • intriguojantys stalo žaidimai suaugusiems;
  • vaginaliniai kamuoliukai.

Tai – tik kelios idėjos pasirinkimui. Jų atrasti galima ir tiesiog elektroninėse parduotuvėse. Pavyzdžiui, jei domina vibratoriai internetu, platų pasirinkimą jų rasite čia: https://www.romantika.lt/vibratoriai.html. Šioje el. parduotuvėje taip pat rasite ir kitokių kokybiškų, saugių ir efektyvių priemonių naujovėms miegamajame.

Turėtų būti savaime suprantama, kad rinktis prekes reikia ne iš pirmos pasitaikiusios prekybos vietos. Šiandien, kol pasirinkimas rinktis „gyvai“ yra išties ribotas, atidumas yra dar svarbesnis. Tad norime priminti esminius kriterijus. Visų pirma, būtina pasidomėti el. parduotuvės patikimumu. Kokiems prekių ženklams ji atstovauja? Ar pati prekybos vieta pateikia apie save reikiamos informacijos, ar tai daroma skaidriai? Ar ji sudaro galimybes konsultuotis su specialistais? Kiek informacijos pateikiama apie konkrečias prekes? Jei tokios informacijos trūksta, tai gali byloti ne tik apie aplaidumą, bet ir apgavystės riziką.

Dėl pirkinių rekomenduojama pasitarti su antrąja puse. Žinoma, nebūtinai bendro sprendimo reikės smulkmenoms, tokioms kaip naujo tipo prezervatyvai ar lubrikantas. Visgi jei ruošiate tikrą atsinaujinimo planą, nepraleiskite progos tartis, kartu ieškoti sprendimų ir, žinoma, įvertinti jų efektyvumą. Juk galiausiai negatyvi rutina ir jos pažabojimas – tai bendra abiejų poros narių atsakomybė.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: