Įveikus maratoną – dar didesnės kančios

Daugelį Anykščių miesto svečių klaidinančios nuorodos skelbia, kad viešasis tualetas – už kelių šimtų sunkiai įveikiamų metrų. Tačiau nelengvai įveikta distancija dar ne pergalė. Tualetinio popieriaus gali ir nebūti.

Prispirti reikalo anykštėnai jau žino, kur bėgti. Tačiau atvykusiems iš kitur dažniausiai kyla problemų. Ir visa tai jau maždaug 15 metų – kai kažkam pavyko privatizuoti strategiškai geroje vietoje sovietmečiu veikusį ir puikiai savo paskirtį atlikusi objektą. Dabar jis užkaltas ir užbarikaduotas. Tačiau besinaudojančių juo kaip landyne vietinių girtuoklių netrūksta.

Problemą prieš kurį laiką bandyta spręsti prie A. Baranausko paminklo pastačius biotualetus, bet jie populiarumu nepasižymėjo ir reikalo iš esmės neišsprendė.

Už Kultūros centro įrengta „auksinė“ tupykla anykštėnams kainavo tiek pat, kiek penki butai, kurių metų metus taip laukia socialiai remtinos šeimos. Tačiau objektas sunkiai aptinkamas net ir besivadovaujant ženklais, kurie skelbia „Jums liko daugiau nei trys šimtai metrų“ arba „Jums liko virš šimto metrų, o distanciją teks įveikti, kopiant į statų upės krantinės šlaitą“.

Prieš mėnesį žiniasklaidoje skelbta, jog Anykščių viešajame tualete savaitės popieriaus norma – 4 ritinėliai.

Retorinis klausimas – kam tos iškabos, jei popieriaus nėra?

nyksciai


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *