Panevėžio rajono sav. nuotr.

Įvertintos geriausios Panevėžio rajono verslo įmonės

Lapkričio 25 d., penktadienį, Panevėžio rajono savivaldybės administracijos didžiojoje salėje vyko Verslo diena, skirta pagerbti konkurso „Geriausios Panevėžio rajono įmonės“ laimėtojus.

Panevėžio rajono savivaldybės meras Povilas Žagunis sveikinimo kalboje pabrėžė savivaldybės ir verslo bendradarbiavimo svarbą.

„Stengiamės, kad verslo įmonės turėtų kuo geriausias sąlygas veikti rajono savivaldybės teritorijoje, todėl joms nustatytas mažiausias galimas – 0,3 proc. – turto mokestis. Ateityje sieksime dar glaudesnio bendradarbiavimo su verslu ir prižadame pagal savo kompetenciją padėti jums spręsti jei ne visas, tai nors dalį problemų“, – sveikindamas į šventę atvykusius verslo atstovus sakė meras.

Sveikinimo žodį susirinkusiesiems tarė Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų asociacijos prezidentas Šarūnas Kliokys. Svečias pasidžiaugė, kad Panevėžio rajono savivaldybė skiria daug dėmesio verslo palaikymui ir vystymui.

Pasak Š. Kliokio, šiandien į pirmą vietą verslas turi kelti ne technologijas, o žmogų.

„Norėdamas būti konkurencingas, verslas pirmiausia turi mąstyti apie žmogų, rūpintis jo gerove, mokėti gerą darbo užmokestį, kad žmonės ne emigruotų, o liktų dirbti savo šalyje Lietuvos gerovei“, – sakė prezidentas ir visiems palinkėjo daugiau optimizmo.

Panevėžio rajono savivaldybės Smulkiojo ir vidutinio verslo rėmimo komisijos pirmininkė Vitalija Kuliešienė pasidžiaugė, kad rajonas turi tokią gražią jau tradicine tapusią verslo pagerbimo šventę, palinkėjo, kad ir ateityje nebūtų atotrūkio tarp verslo ir valdžios.

Šventės dalyvius ir svečius taip pat pasveikino, verslo svarbą akcentavo ir jo atstovams sėkmės linkėjo Lietuvos Respublikos Seimo nariai Guoda Burokienė bei Petras Nevulis.

Renginio kulminacija tapo konkurso „Geriausios Panevėžio rajono įmonės“ nominantų paskelbimas. Juos į sceną pakvietė ir Savivaldybės įsteigtais prizais bei Padėkos raštais apdovanojo meras P. Žagunis.

Nominacija „Labiausiai Panevėžio rajoną garsinanti įmonė“ suteikta uždarajai akcinei bendrovei „Baltgina“.

Šios Fausto Keršio vadovaujamos įmonės gaminiai gerai žinomi ne tik mūsų šalyje, bet ir už jos ribų. „Baltgina“ – viena didžiausių maisto pramonės įrangos tiekėjų Lietuvoje. Jos specializacija – mėsos produktų gamybos, skerdyklų, duonos gaminių kepyklų, konditerijos įmonių aprūpinimas įranga, įrenginių remontas bei priežiūra. Bendrovė taip pat prekiauja įvairia tara, pakavimo medžiagomis maisto pramonei.

Apdovanojimą priėmęs įmonės vadovas F. Keršys sakė, kad „Baltgina“ turi daug tikslų, tačiau garsinti rajoną specialiai nesiekta.

„Bet labai malonu, jeigu manote, kad tai įvyko“, – pasidžiaugė F. Keršys.

Nominacija „Inovatyvūs verslo sprendimai“ įteikta uždarajai akcinei bendrovei „Dominari“.

Ši šimtamyliais žingsniais į šalies rinką įsiveržusi šveicarų kapitalo įmonė – visame pasaulyje žinoma baldų, porolono, čiužinių, pagalvių, antklodžių gamintoja. Inovatyvių idėjų pritaikymas versle padeda įmonei pasiekti aukštą darbo našumą, spartina veiklą, garantuoja sėkmę konkurencinėje kovoje.

„Tačiau kad ir kokie inovatyvūs bebūtume, nieko nepasiektume be žmonių – jie didžiausias mūsų turtas ir sėkmės šaltinis. Todėl labai dėkoju už darbą visiems tūkstančiui trims šimtams mūsų darbuotojų, iš kurių tūkstantis dirba Panevėžio rajone“, – iš mero rankų atsiimdamas apdovanojimą sakė „Dominari“ direktorius Ruslanas Mikolaitis.

Nominacija „Socialiai atsakinga įmonė“ skirta vonios baldus gaminančiai UAB „Raguvos baldai“ ir ko. Įmonė ne tik rūpinasi savo darbuotojais, nemokamai juos maitina, savo transportu veža į darbą, aprūpina darbo drabužiais, nuolat kelia jų kvalifikaciją, stiprina socialinius įgūdžius, laiku ir sąžiningai moka atlyginimus, bet ir nuoširdžiai bendradarbiauja su Raguvos seniūnija, gimnazija, kultūros centru, yra nuolatinė renginių rėmėja.

„Džiaugiamės, kad per 26 veiklos metus užauginome tokį gražų socialiai atsakingos įmonės medį“, – atsiimdama medžio formos apdovanojimą sakė bendrovės vykdančioji direktorė Ramutė Elinskienė.

Nominacija „Liaudies tradicijų puoselėtoja“ įteikta uždarajai akcinei bendrovei „Linoteka“. Staniūnuose, rekonstruotuose buvusio dvaro pastatuose, įsikūrusi įmonė vienintelė Lietuvoje gamina lininius kilimus.

Dėkodama už apdovanojimą „Linotekos“ vadovė Loreta Jakutienė kvietė įsileisti liną į savo namus, sakydama, kad jis sušildys, sukurs gerą nuotaiką ir pagyvins interjerą.

Tradiciškai Verslo dieną įteikiamos ne tik pagrindinės nominacijos, bet apdovanojamos ir kitos Panevėžio rajono įmonės už nuopelnus įvairiose srityse.

Šiemet Panevėžio rajono savivaldybės meras Padėką įteikė Eugenijaus Litvino įmonei už iniciatyvumą kuriant verslą, ilgalaikę perspektyvą ir pasiryžimą veikti bei V. Kuliešienės vadovaujamai UAB „Dembavos medelynas“ už puikius verslo rezultatus, socialinės atsakomybės principų taikymą ir nuolatinį Panevėžio rajono savivaldybės renginių rėmimą.

Verslo atstovus pasveikinti atvykusi Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Panevėžio skyriaus Registrų skyriaus vedėja Gražina Balčiūnaitė įteikė apdovanojimą UAB „Agrolitpa“ už atsakomybę valstybei ir žmogui.

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas vėl į sceną pakvietė UAB „Dominari“ atstovą R. Mikolaitį ir jį apdovanojo už įmonės plėtrą.

Valstybinės darbo inspekcijos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Panevėžio teritorinio skyriaus vedėjas Rimantas Trota ir pavaduotojas Vaidas Pauliukas apdovanojimą už rūpestį darbuotojų saugumu ir sveikata įteikė UAB „Raguvos baldai“ ir ko atstovams bei Audriaus Zigmantavičiaus vadovaujamai UAB „Audrelina“.

Panevėžio teritorinės darbo biržos direktoriaus pavaduotoja laikinai vykdanti direktoriaus funkcijas Audronė Biguzienė už partnerystę su Darbo birža apdovanojo direktoriaus Vytauto Naviko vadovaujamą UAB „Vytėja“.

Viešosios įstaigos Panevėžio verslo konsultacinis centro direktorė Akvilė Žiaunienė į sceną atsiimti apdovanojimo pakvietė mokinį Dovydą Leviną.

„Tikiu, kad Dovydas – būsimasis verslininkas, kuris savo verslą kurs Lietuvoje. Turime žiūrėti į priekį ir stengtis, kad aktyvus jaunimas ne išvažiuotų į užsienį, o šaknis įleistų savo šalyje“, – pasirinkimą apdovanoti verslo skatinimo mokymuose aktyviai dalyvaujantį mokinį paaiškino A. Žiaunienė.

Renginį vedė Liūdynės kultūros centro direktorė Karolina Raziūnienė. Jos atliekamos dainos bei Naujamiesčio kultūros centro-dailės galerijos orkestro „Aukštyn“ būgnininkų grupės „Drumline“ smagūs kūriniai sukūrė iškilmingą šventinę nuotaiką.

Panevėžio rajono savivaldybė Verslo dienai skirtą konkursą „Geriausios rajono įmonės“ surengė jau ketvirtą kartą. Iškilminga nominantų apdovanojimo ir verslo įmonių pagerbimo ceremonija siekiama palaikyti ir skatinti verslą Panevėžio rajone, stiprinti vietos valdžios ir verslo atstovų bendradarbiavimą.

Savivaldybės informacija ir nuotr.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *