G. Kartano nuotr.

Įvyko Panevėžio krašto pramonininkų asociacijos ataskaitinis susirinkimas

Trečiadienį įmonėje UAB „Adax“ vyko Panevėžio krašto pramonininkų asociacijos ataskaitinis susirinkimas.

„Dėkoju už malonų kvietimą ir galimybę būti čia ir sveikintis su Jumis asociacijos susirinkime. Susirinkote aptarti asociacijos veiklos, išklausyti pranešimus, pasidalinti įžvalgomis ir idėjomis. Laukia turininga ir įdomi popietė. Naudodamasis proga norėčiau padėkoti už Jūsų, ir kaip  asociacijos, ir kiekvieno iš jūsų atskirai darbą mūsų miestui. Esate aktyvūs, matomi, norintys ir gebantys pozityviai įsilieti į miesto gyvenimą ne tik savo tiesiogine veikla, bet ir vedini visuomeninių paskatų. Dėkoju jums už visas jūsų iniciatyvas ir indėlį, kuriant mūsų miestą. Linkiu kuo didžiausios sėkmės visuose jūsų ateities sumanymuose“, – sakė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Susirinkimo metu buvo apžvelgta 2022 m. Panevėžio krašto pramonininkų asociacijos (PKPA) veikla, pristatyta finansinė ataskaita. Ministrės pirmininkės patarėjas, ekonomistas Raimondas Kuodis susirinkusiems skaitė pranešimą apie tai, kas vyksta Europos ekonomikoje ir makroekonominėje politikoje ir kaip tas įtakos Lietuvos ekonomiką bei Lietuvos verslo aplinką.

PKPA aktyviai atstovauja Panevėžio miesto pramonininkus miesto visuomenėje, savivaldoje ir Lietuvos valstybės institucijose, telkia Panevėžio krašto pramonininkus bendriems – švietimo, konkurencingumo, veiklos koordinavimo, demografijos – iššūkiams spręsti.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: