Įvyko pirmasis Panevėžio apskrities moksleivijos vadovų klubas

Vakar, 2015 m., spalio 14 d., 15 val., Panevėžio miesto savivaldybėje įvyko pirmasis Panevėžio apskrities moksleivijos Vadovų klubas. Lietuvos moksleivių sąjungos Panevėžio mokinių savivaldų informavimo centras, kaip vienintelė skėtinė moksleivių organizacija Panevėžio apskrityje, kiekvieną mokslo metų mėnesį, Panevėžio miesto savivaldybėje organizuoja savivaldybės moksleivių posėdžius – Vadovų klubus. Į renginius susirenka miesto bei rajono mokyklų mokinių savivaldų atstovai, prezidentai, diskutuojamais klausimais suinteresuoti moksleiviai ar kiti, norintys dalyvauti, asmenys.

Sprendžia moksleivijos aktualijas

Pirmojo, šiais mokslo metais, Panevėžio apskrities moksleivijos Vadovų klubo metu buvo patvirtinti Panevėžio mokinių savivaldų informavimo centro Biuro siūlyti padalinio komitetų koordinatoriai, mokymų mokinių savivaldoms temos bei sudaryta gaisro simuliacijų Panevėžio apskrities mokyklose darbo grupė. Lietuvos moksleivių sąjungos Panevėžio mokinių savivaldų informavimo centro Švietimo ir mokslo klausimų komiteto iškeltų problemų sprendimui ir įgyvendinimui taip pat sudarytos darbo grupės, kurios savo darbo rezultatus pristatys kito Panevėžio apskrities moksleivijos Vadovų klubo metu. Panevėžio mokinių savivaldų informavimo centras, gaudamas aktyviai veikiančių mokinių savivaldų ar lyderių moksleivių nuomonę, atstovauja ją savivaldos lygmeniu, dalyvaudamas Panevėžio m. savivaldybės Tarybos Švietimo ir mokslo komiteto, Švietimo tarybos, Jaunimo reikalų tarybos posėdžiuose. Padalinio atstovai taip pat aktyviai bendradarbiauja atstovaudami Vadovų klubų pozicijas su miesto Jaunimo reikalų koordinatoriumi, Švietimo skyriumi, miesto Tarybos nariais, socialiniais partneriais.

Įgyvendina mokinių savivaldų plėtros programą

Padalinys, taip pat bendradarbiaudamas su Panevėžio m. savivaldybe 2015-2017 metais įgyvendina mokinių savivaldų plėtros programą, kurios pagrindinis tikslas – vienyti miesto mokinių savivaldas bei aktyvius moksleivius bendroms iniciatyvoms, kompetencijų kėlimui, moksleiviškų problemų sprendimui.

Pirmi trys Vadovų klubai – skirti įšgyvendinti vieną iš opiausių problemų

Padalinio atstovai tvirtina, kad pirmieji trys Vadovų klubai, bus išties įdomūs ir įtraukiantys: jų tikslas išgyvendinti moksleivių iškeltą vieną ir opiausių miesto moksleivijos problemų. Per tris mėnesius moksleiviai turės puikias galimybes ne tik diskutuoti tarpmokykliniu lygmeniu, bet ir susipažinti su miesto savivalda, įvairių komitetų bei Tarybų veikla, mokytis atstovauti savo nuomonę, suprasti, kaip vyksta interesų atstovavimo procesas.

Lietuvos moksleivių sąjunga yra nevyriausybinė, pelno nesiekianti, savanoriška moksleivių organizacija, visoje Lietuvoje vieninjanti 28 savivaldybių moksleivius. Pagrindinis organizacijos tikslas – atstovauti moksleivių interesams, kuriant Lietuvos švietimo ir jaunimo politikas.

Lietuvos moksleivių sąjungos
Panevėžio mokinių savivaldų informavimo centro
Išorinės komunikacijos komitetas


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: