Įžiebta Kalėdų eglutė širdyse

Mokykloje nuolat ieškome naujų veiklų. Tokių, kurios būtų prasmingos, įdomios ir leistų atsiskleisti vaikams. Tačiau yra veiklų, be kurių nebeįsivaizduojame savo mokslo metų, kurios, tarsi, prilipo, yra mums reikalingos ir svarbios.

Tokia veikla yra kasmetinis kalėdinis „Ąžuolo“ progimnazijos mokinių ir mokytojų renginys švento Juozapo senelių globos namų gyventojams. Tai yra neigiamų socialinių veiksnių prevencijos prejekto „Gražūs darbai – šaunūs vaikai 2019“ etapas.

Pastebime, kad atsiranda vis daugiau mokytojų ir vaikų, kurie nori prisidėti prie šio renginio.

Šiais metais aktyviai ir kūrybingai įsitraukė technologijų mokytoja Kristina Rapševičienė. Ji su penktų klasių vaikais kūrė kalėdinius atvirukus seneliam.

Muzikos mokytoja Valdonė Glebavičienė ir 3b klasės mokytoja Greta Joniškienė kartu su 3b, 4a, 4b, 4c klasės mokinukais paruošė šventinę programą.

Etikos mokytoja Daiva Baubonienė su floristikos būrelio moksleiviais gamino kalėdinį vainiką bei papuošimus Šv. Juozapo namų gyventojams.

Visi kaip įmanydami stengėsi, o rezultatai pranoko bet kokius lūkesčius.

Gruodžio 2 dieną susitikome su globos namų gyventojais, išdalinome dovanas, parodėme savo šventinę programėlę, papuošėme Šv. Juozapo  namus. Buvo šypsenų, ašarų, graudulio…

Turbūt, svarbiausia įvyko – tiek vaikai, tiek senoliai, tiek mokytojai įžiebė kalėdinę eglutę savo širdyse.

Paruošė socialinė pedagogė Jūratė Nemanienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: