Įžuvintas Ilgės ežeras

Įžuvintas Ilgės ežeras

466
0
DALINTIS

Pirmą kalendorinės žiemos dieną Rokiškio rajone įžuvintas Ilgės ežeras esantis Ilzenbergo kaime, Rokiškio rajone. Ežeru eina valstybinės sienos riba tarp Lietuvos ir Latvijos, todėl žuvauti Lietuvoje išaugintomis lydekomis galės ir latviai.

Į ežerą paleistos šiųmetės lydekaitės, išaugintos UAB “Arvydai”, Vilniaus rajone. Žuvinimas buvo vykdomas pagal žuvų išteklių naudojimo, atkūrimo ir apsaugos priemonių planą. Ežerą nuomoja UAB “Ilzenbergo dvaras”.

Lapkričio mėnesį buvo įžuvinti dar keli nuomuojami mėgėjiškai žūklei vandens telkiniai: Stulpio, Baltelio, Dėlinio ežerai. Anksti pavasarį vandens telkinių naudotojai negavę žuvų lervučių, vandens telkinius gali žuvinti ir jau paaugusiomis žuvimis, tereikia žuvų įveisimo plane nustatyta lervučių kiekį perskaičiuoti pagal Žuvivaisos valstybiniuose vandens telkiniuose taisyklių 1 priede minimalių žuvų ir vėžių įveisimo normų sąraše nustatytas normas.

 

 

Rokiškio rajono agentūros informacija

NĖRA KOMENTARŲ

PARAŠYTI KOMENTARĄ

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.