Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2020-02-21

Įžymybės – apie tai, kaip pačios diagnozuoja sau ligas

Pasaulį šiurpinanti korona viruso baimė pamažu užvaldo ir Lietuvą. Kaip tik šiuo metu koncertams Vokietijoje besiruošiantis  Radži prisipažino labai bijantis vykti į užsienį. „O kas, jeigu užsikrėsiu ir numirsiu?“ – LNK laidoje „KK2 penktadienis“ šį vakarą 19.30 val. guosis jis. Atlikėjas rimtai nusiteikęs kovoti prieš ligas ir kitas bjaurastis.  Išeidamas iš namų, ant veido jis žada užsidėti net 5 kaukes ir  viešose vietose nuolat būti  tik su jomis.

Radži neslepia, jog gydytojų jis labai bijo. Bet ligų bijo dar labiau. Taigi, pastebėjęs bent menkiausią spuogelį eina tikrintis. „Buvo toks laikas, kai poliklinikose sėdėdavau su bobutėmis eilėse kelis kartus per savaitę, jos mane kalbindavo, o man galvoje –  tik  baisiausias scenarijus“, – bauginančią  patirtį prisimins Radži.

Pasirodo, visai neseniai, po koncerto, delikačioje vietelėje atlikėjas buvo aptikęs gumbą, kuris vis didėjo. Pasiskaitęs internete Radžis pašiurpo: kone visis simptomai atitiko onkologinės ligos aprašymą.  Teko vykti į polikliniką ir ten atlikti labai nemalonias procedūras. Vėliau Radži buvo atlikta operacija. Po viso šito dainininkas taip įsibaimino, kad savo gydytoją ėmė tiesiog „terorizuoti“, reikalaudamas kuo greitesnių tyrimo atsakymų.

„Vieną dieną gydytojai trūko kantrybė ir ji pasakė: jei dar kartą pasirodysi mano kabinete, aš tave nušausiu. Taip aš pasveikau“, – pasakos Radži, pripažįstantis ir tai, jog dalis jo sveikatos bėdų kyla dėl to, jog jis – labai  jautrus, nervingas, karštakošis… Taigi, šį vakarą, 19.30, „KK2 Penktadienyje“ Radži bus atlikta akupunktūros procedūra, padedanti stabilizuoti nervų sistemos darbą. 

Sudėtingais, su sveikata susijusiais išgyvenimais, „KK2 penktadienyje“ dalinsis ir tymais neseniai sirgęs  bei širdies operaciją ištvėręs „Rondo“ lyderis Fara, ir „profilaktinių tyrimų guru“ save vadinanti renginių vedėja Donalda Meiželytė. O sveikatos apsaugos ministrui Aurelijui Verygai laidos kūrėjai pasiūlys sudalyvauti netradicinėje terapijoje – basam atsistoti ant stiklų.

Ypatingi sveikatinimosi būdai ir išskirtinės istorijos – jau šį vakarą 19.30 laidoje „KK2 penktadienis“.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: