Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-01-12

J. Smoriginas aiškinsis, ar byra tobula laikyta Livetos ir Petro Kazlauskų šeima

TV3 publicistikos laida „Prieš Srovę“ tapo atvira laida atviriems žmonėms. „Siūlydama garsiajam choreografui Jurijui Smoriginui  išbandyti jėgas  interviu žanre, tikėjausi, kad jo interviu su dainininke Liveta Kazlauskiene bus įdomus, pasakoja laidos „Prieš srovę“ kūrėja Audrė Kudabienė, bet kad jis bus dar ir toks netikėtai atviras – tai nustebino.“ 

Ar garsioji Livetos ir Petro Kazlauskų šeima byra? Ar šiai šeimyninio gyvenimo etalonu laikomai porai iškilo grėsmė pasukti skirtingais keliais? Jurijus Smoryginas po interviu su Liveta sako, kad apie žinomą dainininkę išgirsime daug įdomių dalykų. Choreografijos maestro ryžosi priimti laidos „Prieš srovę“  iššūkį ir padaryti tai, ko iki šiol net neįsivaizdavo – padaryti interviu.

„Žinote kodėl nusprendžiau prakalbinti  būtent Livetą? Kaip scenos artistas matau  visuomenei pateikiamą jos įvaizdį – miela, šilta, trapi moteris, nors dėk prie žaizdos, bet ar ji tokia pati realiame gyvenime? Nujaučiu, kad ne“, atvirauja  Jurijus.

Į svečius  pakviestas Jurijus ir pats nesitikėjo išgirsti kokios audringos nuotaikos kartais siautėja žinomoje šeimoje.

„Jūs, Liveta, pirmą kartą viešai tai pasakojate?“, interviu metu nustebo maestro, kai Liveta prasitarė apie savo žygius pas pažįstamą teisininkę, ketindama paduoti Petrą skyryboms. 

„Viskas, skiriamės“ – tokie žodžiai ne kartą skambėjo ir iš Petro lūpų, prasitaria dainininkė.  Savo vyrui moteris dėkinga už svarbiausius dalykus nutikusius jos gyvenime, tačiau ji  neslepia kiek buvo jaudulio, kai pamatė  Petrą išeinantį iš namų. Į Livetos klausimą „kada grįši“, Petras atsakė trumpai – „nežinau“.

Ar tai, kad laidos „Prieš srovę“ kūrėjai sako: „Tapome atvira laida atviriems žmonėms“, reiškia, jog  ateityje matysime ir daugiau žurnalistais tapusių žinomų žmonių?

„Tegu tai lieka šiokia tokia paslaptimi“, – intriguoja Audrė Kudabienė.

Laida „Prieš srovę“ šį antradienį, 19.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: