J. Statkevičius prabilo apie santykius su brangiausiu žmogumi: „Mama – šventas reikalas“

Garsus dizaineris Juozas Statkevičius yra gerai žinomas ne tik Lietuvoje, bet savo kūryba žavi ir ne vieną užsienio mados pasaulio atstovą. Tačiau nors dizaineris nuolat sukasi įmantriame mados pramogų versle, savo kasdieniame gyvenime jis visgi vertina paprastumą. Apie visa tai jau šį šeštadienį J. Statkevičius papasakos kulinarinėje TV3 laidoje „Virtuvės istorijos“.

Kaip laidoje atskleis J. Statkevičius, toks požiūris galioja ir jo mityboje. Valgau labai paprastai, nesu išpuikęs. Esu matęs labai įmantrių dalykų, bet kartais viskas yra ne apie tai“, – atviraus jis.

Anot garsaus dizainerio, mėgstamiausias jo maistas yra tas, kurį gamina jo artimiausias žmogus – mama. Būtent ji visuomet suranda būdų, kaip palepinti sūnų.

„Kai nuvažiuoju į Palanga, mama visuomet stengiasi mane įvairiais būdais lepinti ir maitinti. Ji visuomet sako, kad maistą paruošia specialiai man. O ir šiaip, mano mama gamina labai gerai. Ji turi labai gerą skonį. Jei mes valgome kokiame nors restorane, ji kartais pasako, kad virėja neturi skonio“, – pasakos pašnekovas.

J.Statkevičiaus mamos kulinariniai sugebėjimai nelieka nepastebėti ir aplinkinių. Savo socialinių tinklų paskyrose Juozas visuomet su sekėjais pasidalina jos gaminamais patiekalais, maisto ruošimo procesu.

Kaip teigs dizaineris, tokie vaizdo įrašai sulaukia labai didelio pasisekimo. „Kažkada ryte ji man išvirė kiaušinių ir mes apie juos padarėme labai juokingą video. Svarbu, kaip tu viską pateiki. Žmonėms už bet kokį kitą dalyką kartais įdomiau būna tiesiog kepta bulvė. Vaizdo įrašų peržiūros, kuriuose mama gamina kotletus, yra didesnės nei kitų mano įrašų“, – apie legenda tapusius vaizdo įrašus pasakos J. Statkevičius.

Žinomas vyras neslepia – jo ryšys su mama yra ypatingas, tai – svarbiausias jo žmogus. „Mama yra šventas reikalas. Niekuomet nežinai, kiek tėvai gyvens. Pusę gyvenimo tėvų nenori, o po to galvoji, kaip gerai, jog jie yra“, – apie santykius su mama pasakos jis.

Laidoje besidalindamas savo asmeninėmis istorijomis, Juozas paatviraus ir apie vieną didžiausių savo gyvenimo aistrų – madą.

Kaip teigs pašnekovas, kokybiškai sukurti drabužiai gali tarnauti eilę metų. „Mados epocha gali pasikeisti, bet daiktas visuomet lieka. Kažkada amžiną atilsį V. Šapranauskas aktorei Rimantei Valiukaitei jų draugystės pradžioje užsakė juodą švarką. Ji man pasakojo, kad tą švarką išskalbė kartu su treningais. O tuomet ji pas mane atėjo džiūgaudama – pasakė, kad švarkui nieko neatsitiko. Unikalu, kai gali drabužį nešioti 30 metų, ir jis vis dar neišeina iš mados“, – prisiminimais dalinsis J. Statkevičius.

Tiesa, anot Juozo, mados suvokimas šiandien yra pasikeitęs. Šiai dienai madingi gali tapti labai paprasti dalykai. „Prisiūti rankoves prie maišo gali kiekvienas. Ir visi galvoja, kad tai yra neblogai. Juodas treningas, juodi sportbačiai tampa mada“, – kalbės J. Statkevičius.

Kol laidos vedėja Ilona šnekučiuosis su Juozu, laidos šefas, kepsninių virtuozas Robertas Svetlauskas paruoš išskirtinių skonių patiekalą – ispanišką lęšių troškinį. Kaip J. Statkevičius įvertins patiekalą?

„Virtuvės istorijos“ – šeštadieniais, 10 val. tik per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: