Japonijos verslininkai dalinasi patirtimi

Šiandien Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas ir pavaduotojas Aleksas Varna priėmė Japonijos verslo kompanijų atstovus. Verslininkai atvyko susipažinti bei pasidalinti gerąja patirtimi su miesto verslininkais, pristatyti naujausias Japonijoje diegiamas technologijas.

„Tikiuosi, kad šis vizitas į Lietuvą bei Panevėžį bus abipusiai naudingas ir produktyvus. Dėkoju visiems, kurie prisideda prie šių bendradarbiavimo tiltų tiesimo. Tikiu, kad šios dienos susitikimas bus konstruktyvus ir duos puikius rezultatus“, – sakė meras R. Račkauskas linkėdamas svečiams gerai praleisti laiką Panevėžyje.

Po susitikimo su meru Savivaldybės II a. salėje miesto verslininkams buvo pristatyta Japonijos verslo kompanijų gaminama produkcija, teikiamos paslaugos. Į Lietuvą atvyko logistikos, IT, atliekų tvarkymo, hidroponikos įmonių atstovai.

Panevėžio miesto mero pavaduotojas A. Varna su oficialia Lietuvos delegacija lankėsi Japonijoje ir šis verslininkų vizitas užsimezgančio aktyvaus bendradarbiavimo pradžia. Mero pavaduotojas sako, kad tokie susitikimai ateityje išsiplės ir taps nuolatiniais.

„Vizito Japonijoje metu mes labai daug pamatėme ir supratome, kad tas naujas technologijas reikia įdiegti Lietuvoje ir Panevėžyje. Šių metų pradžioje pas mus lankėsi verslininkai, kurie sprendžia UAB „Aukštaitijos vandenys“ dumblo apdorojimo klausimus, todėl tikiuosi, kad šiandieniniame Japonų verslininkų technologijų pristatyme dalyvavę verslininkai ir savivaldybės įmonių darbuotojai pasisems naujų žinių ir ateityje pasinaudos naujausiomis japonų technologijomis“, – sakė mero pavaduotojas A. Varna.

Po pristatymo svečiai planuoja apsilankyti savivaldybės įmonėje UAB „Aukštaitijos vandenys“ bei įmonėje „Panoden“.

 

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *