Jau šį savaitgalį „Adventur“ parodoje: „Keliauk Lietuvoje“ kvies instagramiškiausiam kadrui

Nors po pertraukos sugrįžtančios „Adventur“ parodos mastelis šiais metais gerokai susitraukė, šį savaitgalį vykstančiame renginyje keliautojai galės aktyviai įsitraukti į kelionių ir veiklų Lietuvoje paiešką. Nacionalinė turizmo skatinimo agentūra „Keliauk Lietuvoje“, kartu su žinomais šalies veidais, kvies įsiamžinti instagramiškiausioje parodos vietoje, dalyvauti žaidimuose ir saugiai planuoti keliones po Lietuvą.

Didžiausias dėmesys – saugumui

Šalyje vyraujant neramioms nuotaikoms dėl COVID-19, „Keliauk Lietuvoje“ savo stende sieks užtikrinti maksimalų saugumą – mažins kontaktines veiklas, konsultacijas, nuolat dezinfekuos liečiamus paviršius. Pasak įstaigos renginių projektų vadovės Justinos Baltramonaitienės, agentūra atsisako ir spausdintų leidinių dalijimo.

„Norime, kad tiek parodos dalyviai, tiek svečiai jaustųsi saugiai – stende, kaip ir visoje parodoje, bus įrengtos rankų dezinfekavimo stotelės. Lankytojų pamėgtus turistinius leidinius keisime į šiuolaikišką ir saugų turinio bei maršrutų pateikimą: visos mūsų siūlomos veiklos ir idėjos kelionėms nuguls ant spalvingų dėžučių su saldžiu siurprizu viduje. Tad planuoti savo keliones po Lietuvą parodos svečius kviesime jau sugrįžus į namus – lankytojams teliks nusiskenuoti ant dėžutės esantį QR kodą ir neskubant išsirinkti norimą maršrutą“, – pasakoja J. Baltramonaitienė.

Kaip teigia „Keliauk Lietuvoje“ atstovė, agentūros stendas taip pat suprojektuotas siekiant išvengti masinių susibūrimų – keliautojai bus kviečiami susipažinti su Lietuvą supančiais atspalviais praėjus spalvingu arkiniu tuneliu, kuris bus nudažytas šalies gamtą, paveldą, architektūrą, kiną, jūrą simbolizuojančiomis spalvomis. Teigiama, kad šis tunelis šiam savaitgaliui taps viena iš instagramiškiausių vietų Lietuvoje – čia vyks ir nuotraukų konkursas, kurio metu dalyviai kelionėms po Lietuvą galės laimėti ryškiaspalvį lagaminą.

Stende lauks žinomi keliautojai

Viena iš parodoje lankytojų laukiančių „Keliauk Lietuvoje“ rengiamų staigmenų – laimės valandos. Jų metu stende besisvečiuojantys žinomi šalies veidai ne tik papasakos apie smagiausius ir įsimintiniausius nuotykius keliaujant aplink Lietuvą, bet ir padės išsukti laimės ratą specialiems prizams laimėti.

Stende savaitgalį nuolat veiks ir interaktyvi viktorina, o nesuspėję į Laimės valandas – spalvingą ratą galės prasukti savarankiškai.

Programa:

  • Šeštadienis, sausio 29 d., 12:00–14:00 val., 3 salė, „Keliauk Lietuvoje“ stendas | Laimės valandos su keliautoju ir gastronomijos virtuozu Vytaru Radzevičiumi.
  • Sekmadienis, sausio 30 d., 12:00–14:00 val., 3 salė, „Keliauk Lietuvoje“ stendas | Laimės valandos su komiku, vaizdo įrašų ir reklamų kūrėju, įkvėpusiu ne vieną lietuvį pažinti savo šalį iš naujo – Mantu Bartuševičiumi.
  • Nuo penktadienio iki sekmadienio, sausio 28–30 d., (visos parodos metu), 3 salė, „Keliauk Lietuvoje“ stendas | Kelionių viktorina, nuotraukų konkursas ir laimės ratas smulkiems bei naudingiems kelionių prizams laimėti.

„Keliauk Lietuvoje“ ragina parodos renginiuose dalyvauti atsakingai, laikantis organizatorių nustatytų saugumo reikalavimų.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: