Jaukiam sekmadienio vakarui – nuotaikinga komedija „Auklė“

Suderinti nesuderinamus dalykus, daryti tai, ko niekad nedarei, visiškai naujos patirtys, netikėtumai ir išbandymai, kokių nesi patyręs – visa tai teko patirti šauniajam armijos profesionalui ir slaptų misijų dalyviui Šeinui. Tik šį kartą – apsiginklavus ne pistoletu, bet pieno buteliuku ir sauskelnėmis… Nuotaikinga komedija visai šeimai – Auklė“, sekmadienį, 19.30 val. per TV3!

Pagrindinis filmo herojus Šeinas – pačių pavojingiausių operacijų didvyris. Atrodo, jog šiam patyrusiam ir puikiai treniruotam armijos profesionalui neįmanomos misijos neegzistuoja. Slaptus valstybinės reikšmės tyrimus vykdantis mokslininkas sulaukia grasinimų, todėl Šeinas paskiriamas saugoti net penkis mokslininko vaikus. Pasirodo, kad juos suvaldyti – ne lengviau, nei vykdyti pačią sudėtingiausią karinę operaciją!

Herojui tenka dvi visiškai nesuderinamos užduotys: apsaugoti mokslininko šeimą nuo paslaptingų nusikaltėlių ir tuo pat metu atlikti namų tvarkytojo ir auklės darbus. Padėjęs į šalį naro kostiumą, o vietoj pistoleto ir automato apsiginklavęs šluota, sauskelnėmis ir sulčių buteliukais, narsusis karys imasi uoliai vykdyti įsakymą, kuris jam, tiesą sakant, visai nepatinka. Netrukus pradeda pildytis visos blogiausios Šeino nuojautos.

Gal jis ir puikiai išmano, kaip sprogdinti, šaudyti ar naikinti priešų įtvirtinimus. Tačiau susitvarkyti su maištaujančia paaugle Zoja, uždaru paniurėliu keturiolikmečiu Setu, nindze svajojančia tapti aštuonerių metų Lulu, trejų metukų Piteriu ir mažyliu Taileriu jam iš pradžių sekasi labai prastai. Sauskelnių keitimas sudėtingumu prilygsta slaptai misijai Irake…

Auklės užduotys reikalauja atidumo, pasiryžimo bei greitos reakcijos – visai kaip kovinėse operacijose. Kaip Šeinui seksis ši neeilinė užduotis žiūrėkite sekmadienį, 19.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: