“Jaukurai” siūlosi iš gyventojų supirkti jų senus katilus

Namų komforto sprendimų bendrovė “Jaukurai” pirmoji rinkoje pradeda teikti naują paslaugą — siūlosi nupirkti gyventojų senus šildymo katilus.

Klientai gali perleisti bendrovei bet kurį seną katilą (taip pat ir neveikiantį), ir už jį gauti nuolaidą naujai katilinės įrangai įsigyti. “Katilų supirkimo, demontavimo ir išvežimo paslaugą sukūrėme atsižvelgdami į dažnai pasitaikančius klientų norus” — sako Mindaugas Dubra, “Jaukurai” šildymo produktų grupės vadovas. “Tai galimybė jiems išvengti vargo atsikratant seno katilo, ir gauti ypač patrauklias sąlygas naujos įrangos įsigjimui.”

Naują katilą “Jaukurai” klientai gali rinktis iš visų, parduodamų šio prekybos tinklo padali-niuose bei interneto parduotuvėje. Didžiausia nuolaida, kurią galima gauti naujam katilui, yra 200 eur, mažiausia — 30 eur. Taikomos nuolaidos dydis priklauso nuo senos katilo būklės, jo transportavimo kaštų, bei išsirinkto naujo katilo.

Kada katilui laikas į užtarnautą poilsį?

Yra keli ženklai, kad jūsų katilui laikas į užtarnautą poilsį, pataria ekspertas. Pirmiausia — tai padidėjusios šildymo sąnaudos, vis dažniau pasitaikantys gedimai ir brangstantys remonto darbai. Taip pat atkreipkite dėmesį į padidėjusį veikimo garsą, ypač jei atsirado keisti, netipiški garsai.

Pakeitę senos kartos katilą, galite tikėtis tiek sumažėjusių šildymo sąnaudų, tiek ir bendrai didesnio komforfto. Nauji, automatiškai valdomi katailai paprastai yra ekonomiškesni bei palaiko patalpose tolygesnę temperatūrą.

Pavyzdžiui, pakeitus įprastinį seno modelio dujų katilą naujos kartos dujiniu-kondensaciniu katilu, galima sutaupyti iki 15-20% lėšų, kurias išleidžiate dujoms, naudojant įprastinį katilą.

Antrus metus iš eilės pastebi senų šildymo katilų keitimo bumą

“Naujų namų statymo bumas Lietuvoje prasidėjo 2005 metais. Kadangi 10 metų yra nor-malus katilo tarnavimo amžius, jau kelis metus iš eilės pastebime didėjantį senųjų katilų keitimo poreikį.” — pastebi p. M.Dubra.

Atsinaujinimą papildomai skatina ir finansavimas iš Klimato kaitos specialiosios pro-gramos lėšų. Nuo liepos 11 d. paskelbtas naujas kvietimas individualių namų sav-ininkams kreiptis dėl paramos. Bendra projektų finansavimui skiriama lėšų suma – 1,7 mln. Eur. Bus padengiama iki 25 proc. visų tinkamų finansuoti išlaidų, patirtų iki šių metų gruodžio 31 d.

“Jaukurai” salonuose šildymo sistemų ekspertai konsultuoja gyventojus ir padeda tinkamai užpildyti paraiškas šiai paramai gauti. Remdamiesi ankstesne patirtimi, skatiname nepalikti nei darbų, nei paraiškų pildymo paskutinei minutei.

“Tradiciškai gyventojai atidėlioja katilo keitimą iki rudens, o tuomet tampa ne tik sudėtinga rasti meistrą, bet ir išauga darbų kainos.” — įspėja “Jaukurai” šildymo sistemų ekspertas. — Todėl raginame susirūpinti jau dabar, kad katilinės įrangą turėtumėte laiko išsirinkti ir įsirengti apgalvotai, o žiemą — sutikti ramiai.

Visi “Jaukurų” supirkti seni katilai bus perduodami perdirbti, taip mažinant poveikį aplinkai ir taupant gamtos iškelius.

UAB “Jaukurai” jau 22 metus teikia kompleksinius namų komforto sprendimus, tiesiogiai atstovaudama per 30 garsiausių Europos santechnikos, inžinerinių tinklų ir šildymo įran-gos gamintojų. Pirkėjams savo salonuose bei sparčiai augančioje interneto parduotuvėje „Jaukurai“ siūlo daugiau nei 12 000 pavadinimų santechnikos ir vonios kambario prietaisų, šildymo, vėdinimo bei kondicionavimo įrangos, teikia garantinį bei pogarantinį aptar-navimą, montavimo paslaugas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: