Jaukūs senelių namai Kaune

Privatūs senelių namai Kaune, o tiksliau Kauno apskrityje, ne per toli nuo miesto yra puiki vieta, kur gali gyventi senyvo amžiaus sulaukęs Jūsų artimasis, o Jums nebus toli važiuoti jį aplankyti. Gamtos apsuptis ir ramybė, žaluma ir švarus gamtoje tvyrantis oras yra tai, kas praskaidrina senatvės dienas ir padeda jaustis geriau. Draugiškas bendraamžių kolektyvas bei įvairios veiklos pagal pomėgius taip pat, todėl tai gali būti šauni idėja kur gyventi ir džiaugtis savo paprasta kasdienybe.

Apgyvendinimas senelių namuose

Kiekvienas naujai atvykęs į senelių namus svečias tampa bendruomenės dalimi ir gali jaustis kaip namuose. Žinoma, viskam reikia laiko ir pripratimo, tačiau galėdamas būti bendruomenėje senas žmogus nesijaus vienišas, atras bendrų interesų turinčių draugų, bendraminčių. Senelių namų darbuotojai tuo tarpu pasirūpins kone visais gyventojų poreikiais atsižvelgdami į specifines sveikatos problemas ir sunkumus, jei reikės, užtikrins rūpestingą slaugą ir priežiūrą.

Į senelių namus paprastai atvyksta tiek savarankiškesni ir sveikesni, tiek labiau globos stokojantys senjorai. Kiekvienas čia ras savo vietą. Namų gyventojai apgyvendinami dviejų, trijų, keturių vietų kambariuose kartu su bendrų pomėgių turinčiais kaimynais.

Kokybiškas ir sveikas maitinimas yra labai svarbi teikiamų priežiūros paslaugų dalis, kadangi nuo sveikos mitybos didele dalimi priklauso ir sveikata. Kiekvienas gaus sau labiausiai tinkamus maisto produktus, atsižvelgiant į sveikatą ir poreikius.

Kad kasdienybė netaptų nuobodi

Tam, kad nebūtų laiko liūdėti ir nuobodžiauti, senelių namai Kaune pasirūpins reikiamais užsiėmimais, švenčių organizavimu, įvairių bendruomenės progų minėjimu. Būti ir kurti kartu yra gera ir smagu, svarbiausia gerai žinoti, ko norima, kas patinka, tuomet laikas prabėga žymiai greičiau, nei nieko neveikiant.

Senelių namuose dirbančių specialistų pareiga yra užtikrinti ne tik būtiniausius poreikius (stogą virš galvos, šiltą maistą ir gydytojų pagalbą), bet ir viską, ko reikia šviesiai ir džiugiai kasdienybei, kuri būtų prasminga.

Senelių namai Kaune pasirūpins visais senyvo amžiaus žmonių poreikiais ir padės jaustis kaip namuose. Sužinokite daugiau apie registraciją ir priėmimą. 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: