NAUJAUSIOS ŽINIOSPanevėžio naujienosSportas

Jaunasis talentas keliaus į pagrindinį turnyrą

Paliūniškio pagrindinės mokyklos 3 klasės mokinys Rasmantas Buika, Lietuvos biliardo federacijos organizuotame tarptautiniame kvalifikacijos turnyre LITHUANIAN MASTERS 2018 nugalėjęs penkis stiprius varžovus, pelnė kelialapį į pagrindinį turnyrą.

Žaisti snukerį berniuką paskatino tėtis. Rasmantas prisimena, kad būdamas trejų su puse metų pasilipęs ant tėčio sukonstruotos pakylos jau stumdydavo rutuliukus.

Tėtis džiaugiasi, kad sūnus – jauniausias snukerio žaidėjas Baltijos šalyse, dalyvavęs jau aštuoniuose turnyruose, iš jų – trijuose Lietuvos suaugusiųjų čempionatuose bei Europos snukerio čempionate.

Rasmantas yra ne tik puikus snukerio žaidėjas, bet ir labai stropus, kruopštus, atsakingas, motyvuotas mokinys. Šios savybės jam padeda pasiekti ir sporto, ir mokslo laimėjimų. Mes džiaugiamės ir didžiuojamės mažuoju talentu.

Paliūniškio pagrindinės mokyklos mokytoja Nijolė Mežiūnienė

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.