AINA TVGNTVNAUJAUSIOS ŽINIOS

Jauniausias Panevėžio klubo “Dviračiai” narys Oskariukas

Mažiausias Panevėžio klubo „Dviračiai“ narys Oskaras pirmose savo varžybose startavo tik šiemet. Tiesa, šiemet suspėjo tapti ir savo grupės čempionu. Tai bent progresas!

Panevėžys gali didžiuotis ne tik masiškiausiu ekologiško transporto – dviračių klubu šalyje, bet ir sportininkais. Vienas tokių – jauniausias klubo narys, vos trejų Oskaras. Jis šiemet pirmąkart startavo varžybose ir tapo savo grupės čempionu.

Nors masiškiausio šalyje Panevėžio dviračių klubo „dviračiai“ dalyvius dažnai galime pamatyti tarp prizininkų, ir dažniausiai tai būna ne vienerių metų patirtį turinys sportininkai bei mėgėjai, tačiau šį sezoną viena ryškiausių asmenybių tapo jauniausias klubo narys, vos trejų Oskariukas. Nors mažylis dalyvauti varžybose tėčio vedinas pradėjo tik šiemet, viename etape, savo grupėje jau skynė pergalę.

Dviračių klubo prezidentas Rimantas Narkūnas teigia, kad šį sezoną ne tik varžybų dalyviu, bet ir čempionu tapęs Oskariukas yra tarsi klubo talismanas, už kurį klubas serga visą mažylių ratą.

Varžybose be tėčio Oskariukas jau turi ir kitų pažįstamų favoritų, kuriuos stebi, kada nedalyvauja pats. Tiesa, mažylio dviratukas kol kas neturi pedalų, tačiau tai skrieti net ir nelygia kalnų dviračiams pritaikyta trasa nė kiek netrukdo. O šiemet vykusios varžybos paliko daug įspūdžių ir noro lėkti trasa jau kitame sezone.

Oskaro tėtis prisimena, kad pirmosios varžybos mažyliui buvo gana sunkios, kadangi jaunasis dviratukininkas dar nebuvo turėjęs praktikos lenktyniauti su vyresniais, o ir buvo tuomet pats mažiausias lenktynių dalyvis. Tad vos per sezoną įvykęs progresas nustebino daugelį.

Anot jaunojo sportininko tėčio, dviračiai jau tapo neatsiejama šeimos dalimi. Vos tik atsiradus laiko prie šeimynos sportininkų prisijungia ir nuolat varžybose saviškius palaikanti mama, o mažasis čempionas neslepia noro dalyvauti ir toliau.

Kitąmet į dviračių trasą Oskariukas grįš jau ketverių. Tėtis teigia, kad kol kas balansinio dviračio į mažą su pedalais keisti neplanuoja. Tokiu pačiu mažasis sportininkas galėtų važiuoti dar visą kitą sezoną.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close